Pokročilé
vyhledávání
 

Pomáhejme si! I dárkem.

27.03.2020

V současné složité situaci se může zdát téma reklamních předmětů mimo, ale opak je pravdou. Stále zdůrazňujeme jejich účelnost, pozitivní dopad na mezilidské vztahy, vzájemnou loajalitu a právě nyní upozorňujeme na to, že správným výběrem můžete i pomoci. Zvláště, když jde o dárek.

Koronavirus ukázal, že se dokážeme v zájmu dlouhodobého udržení normálního života nejen omezit a uskrovnit, ale každým dnem se objevují nové a nové projevy solidarity a vzájemné podpory. Jak tomu všemu tedy mohou pomoci reklamní dárky? Hlavně právě tím, že budou předány jako dárky. Ponechme stranou důležitý fakt, že delší čas nebude příležitost 3DR předměty předávat na skupinových akcích – sales promotions či eventy počínaje a veletrhy konče – a osobní předání bude limitováno rouškami, respirátory, případně i nepodáním rukou. Bezpečný způsob obdarování si najdete, o to víc bude jeho výjimečnost natrvalo uložena do paměti obou stran. Upevnit obchodní vztah znamená posílit vztah osobní a s tím v současné době souvisí i důraz na zachování tak významné hodnoty, jakou je zdraví. Proč tedy nedarovat reklamní předmět pro zdraví, ačkoliv většina neslouží přímo k ochraně před nákazou a jedná se i o drobnosti? Jde především o apel, o sdělení, že nám na zdraví obdarovaného záleží. A z čeho lze vybírat?

Sady první pomoci a lékárničky v různých provedeních, náplasti, krabičky na tabletky, dezinfekční mycí gely a spreje na ruce, vlhčené ubrousky, metry na měření BMI (správné váhy k výšce), měřič krevního tlaku, gelové balíčky a obklady, gelová oční maska, kryt pro dýchání z úst do úst, resuscitační rouška, chrániče sluchu (v několika barvách), chladicí a hřejivé polštářky, antibakteriální pero na ruce, dýchací maska, kapesníčky, škrtidlo k zastavení krvácení, …

Pokud hledáte předmět z kategorie manažerských dárků pro obchodní partnery, i v sortimentu Zdraví (a právě v současné době!) jste na správné adrese. Mezi nejčetnějšími lékárničkami a sadami první pomoci lze nalézt elegantní produkty, jako například soupravu z materiálu EVA, který je odolný, pružný, vkusný a mimo jiné určený pro medicínské využití. O další level výše je Salvada, která vedle obvyklého potřebného vybavení obsahuje i reflexní vestu a svítilnu. Dovolíme si připomenout, že rubrika Zdraví se přímo nabízí společnostem, které zdarma dodávaným (i drobným) zdravotnickým materiálem ctí kulturu společenské odpovědnosti firem (CSR).

Zdraví posiluje i potřebný odpočinek a relax, zvláště ve stresovém období. Když jsme Vaše cílové skupiny před více jak měsícem vybavovali do lázní, asi nikdo nepřemýšlel nad tím, že všechny lázeňské i wellness pobyty dostanou stopku. Nelehká doba nás vede k improvizaci, a cílovkám tak správným vybavením můžete lázně zařídit v jejich domovech.

Nevíme ani, na jak dlouhou dobu odzvonilo také společenským akcím a v tom nejlepším případě to jistě povede k utužení vztahů v rodinách. Snad všichni známe pohodu chvil strávených s nejbližšími u společenských her a nyní je pravý čas k jejich doplnění. To se týká i her karetních.

Nevíme, jak dlouho budou opatření proti koronaviru trvat, zda se vše jednou vrátí do známých kolejí nebo se naopak leccos nezvratně změní. Věřme, že to hlavní ale zůstane a bude posíleno: sounáležitost a důvěra. Třeba k tomu pomůže i ten správný dárek v pravý čas.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag