Pokročilé
vyhledávání
 

Pomlázky do rukou…

31.03.2010

Velikonoční nabídku ve 3D inspiraci na webu iMi Partner doplníme o poněkud netradiční předměty. Velikonoční vajíčka ve stylu high-tech, dalo by se říci.

 

2270281PB2Nemyslíme, že by se právě velkonoční svátky, které jsou spolu s Vánocemi v křesťanském světě nejvýznamnější, měly nějak násilně modernizovat. Jsou také svátkem jara, v našich klimatických podmínkách počátku životního cyklu, a tak vajíčka, velikonoční osení či vrbové proutky našich pomlázek budou trvale jejich hlavními symboly.
Že by o Velikonocích u koledy měla být i trocha (?) legrace, o tom ale není pochyb. Malým klukům určitě postačí vysloužit si pěkně ozdobená skutečná vajíčka či nějaké sladkosti. Nejeden dospělý muž jistě přivítá „menší než malé“ množství kvalitního alkoholu, ovšem to už je – jak se říká – obnošená vesta. Co nového a překvapivého? Máme řešení, které je sice dražší než klasické vajíčko od slepičky kropenaté, ale obchodní partner, který přijde na koledu, je bezesporu ocení.
Hned na začátku nabídneme exkluzivní Digitální fotorámeček ve tvaru vajíčka. Představme si následující situaci. Jste žena, majitelka či řídicí manažerka společnosti a přichází k vám zástupce důležitého obchodního partnera. Těžko říci, zda jsou vaše vztahy natolik osobní, že dorazí s pomlázkou, ale na tom nezáleží. Jsou Velikonoce a vy jej obdarujete velmi elegantně vydesignovaným bílým nebo černým vajíčkem, na jehož displeji se zobrazují například záběry ze společných akcí vašich firem. vel._zajicek
Elegantním Budíkem ve tvaru vajíčka třeba naznačíte, že po zimě je potřeba spolupráci náležitě probudit k životu. Snad při ní nebudete měnit barvy, budík to totiž dokáže! Raději tedy nebudeme domýšlet, co sdělíte Kuchyňskou minutkou ve tvaru vejce, která je k výběru ve čtyřech barvách. Ve všech případech obdarovaný jistě projeví smysl pro humor a nápaditý dárek rád přijme.
Pokud jsme zmínili sladkosti pro malé koledníky, ty určitě potěší Želatinový zajíček. Jsou to jednotlivě balené figurky z ovocného želé o váze 50 gramů, s obsahem 10 % ovoce a bez umělých barviv. V jednom kartonu je celkem 120 zajíčků v barvách různých druhů ovoce.
Velikonoce jsou za dveřmi, ale vy na ně díky naší nabídce budete připraveni.

 

 

 

          1010910PB2           1010910PB2_a           1010910PB2_b           1010910PB2_c           1010910PB2_d             1010910PB2_e

 

 

                      1040091PD2                                 1040093PD2                            1040090PD2                                1040092PD2

 

 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag