Představujeme nový katalog

18.05.2022

Dcery a synové české země - právě se stáváte svědky zrození jedinečného katalogu reklamních dárků.

Tenhle jediný je totiž opravdu ČESKÝ!

Země, jíž jsme součástí, a která je součástí nás, si zaslouží být vidět. Je výjimečná nejen pro nás, kteří jsme se tu narodili. Připomeňte si s námi, co vše jsme dali světu nebo v čem jdeme jiným zemím příkladem. A nemusí to být jen pití piva… Možná najdete velkou kupu dalších příkladů.

Na trhu potkáte spoustu katalogů. Některé se narodily v Holandsku, v Německu, ve Španělsku, Portugalsku ale i v USA nebo v Číně. Ale jen jediný má v rodném listě místo narození Česká republika. I když umí i cizí jazyky, jeho mateřštinou je čeština. Produkty z něj si můžete zobrazit na našem e-shopu, případně si katalog prolistovat také virtuálně.

Ano, nabídne zboží, které k nám připlulo lodí nebo přiletělo letadlem přes půl světa. Ale jen proto, že takové zboží zatím není v našem dosahu a našim zákazníkům by se po něm stýskalo. I proto se v něm objeví i věci, které se dají zahlédnout také jinde, ale těm pozorným jistě neunikne dostatek originálů, pro které stojí za to nechat si na stole jen jeden katalog. Katalog, který obsahuje 3.500 produktů speciálně vybraných pro českého zákazníka a zahrnující 25 % originálních novinek.Malá ochutnávka z novinek:

Důvodů je ale mnohem víc. iMi Partner se totiž nechová jen ekologicky, ale chová se především zodpovědně. Životní prostředí nám není lhostejné, a proto děláme maximum pro jeho udržení ve stavu, za který se před našimi potomky nebudeme muset stydět. Tomu podřizujeme i výběr zboží.

Budeme rádi, když se k nám přidáte a podpoříte svět bez PET lahví, bez kelímků a bez nákupních igelitek. Svět v souladu s přírodou, který využívá přírodní materiály (dřevo, korek, bambus i slámu a len), šetří vodou i dopravou – protože hledáme co nejvíc dodavatelů v Evropě. Najdete u nás předměty z recyklátů (PET, papír, bavlna) a dokonce z PLA, což je plast z biomasy – recyklovaný, bez použití ropných produktů.

Tam, kde nestačí suroviny a doprava nezatěžující životní prostředí, kompenzujeme uhlíkovou stopu – u našich značek Schwarzwolf a Vanilla Season třeba tak, že za všechno prodané zboží v roce 2021 jsme vysadili už 107 nových stromů a katalog tiskneme výhradně na recyklovaném papíře.

Vydáváme český katalog pro českou zemi. Přidejte se k nám a společně zachovejme její nenahraditelnou krásu.

*Pro získání katalogu v tišněné podobě kontaktujte svého obchodníka (odkaz je funkční po registraci).