Pokročilé
vyhledávání
 

Příprava na školu začíná ve 3DR právě teď

14.06.2012

Kdy je vhodná doba pro zadání výroby reklamních předmětů - pomůcek pro děti obchodních partnerů nebo zaměstnanců do nového školního roku? Na téma „školní předměty“ se nám sešlo několik dotazů, a tak na ně kompletně odpovídáme následujícím článkem.

Nechceme děti a mládež „strašit“ novým školním rokem před letními prázdninami. Nejen ve škole však platí, že základem každého úspěchu je dobrá příprava, a tak až si na konci srpna vaši obchodní partneři a zaměstnanci začnou lámat hlavy nad čím dál nákladnějšími školními pomůckami a vybavením pro své ratolesti, můžete jim vyřešit nejeden problém.
Stručná odpověď na otázku zní: S ohledem na dobu potřebnou k přípravě zakázky, výrobě reklamních předmětů a jejich dopravě je správný čas k zadání právě teď.
Počty předškolních dětí a tedy i prvňáčků v posledních letech narůstají. Vstup do etapy základního vzdělávání je pro každého jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě a zodpovědní rodiče jej prožívají naplno se svými ratolestmi. Mladí rodiče při prvním pohledu na seznam pomůcek nejspíš zvednou obočí, někteří se možná i chytnou za hlavu. Každá škola může mít jiné požadavky, ale počet položek jde všude do desítek. Máme „dobrou“ zprávu: nemuselo by jich být více než čtyřicet.
Tou skutečně dobrou zprávou je, že v našem sortimentu reklamních a dárkových předmětů lze nalézt většinu z nich. Nemluvíme samozřejmě jen o vybavení pro prvňáčky, ale pomůckách pro další ročníky základní školy a mnohé se nabízí také pro učňovské, střední a vysoké školství.
Možná už berete do rukou náš tištěný katalog nebo raději „zalistujete“ jeho virtuální verzí, ovšem proč nevyužít iMi íZy? Do vyhledávacího řádku stačí zadat školní potřeby a máte před sebou nabídku 350 položek předmětů vhodných pro školáky, učně a studenty. Vyberme tedy alespoň několik tipů pro prvňáčky, kterých v září nastoupí opět bezmála 100 tisíc. Základem správného školáka je dobře vybavené pouzdro na psací potřeby. To naše je vyrobeno z trvanlivého polyesteru v decentním černomodrém provedení a obsahuje několik překvapení, která jsou také povinným vybavením – pastelky, fixy, pravítka, guma a ořezávátko. Děti se správně učí psát plnicím perem, ale pro budoucnost je výhodné zvolit sadu s kuličkovým perem. Pro dětskou ruku je přímo ideální oboje v dřevěném provedení se stříbřitě kovovými prky. Cenově srovnatelná (tedy velmi příznivá) a vzhledově ještě působivější je souprava Etoile. S nimi nebo s dalšími z bohatého výběru téměř sta sad bude psaní požitkem nejen pro děti, ale také pro studenty. K povinnému vybavení prvňáčka patří i vodové barvy. Protože 11 pastelek v pouzdře na psací potřeby pořádnému kreslíři nemusí stačit, jistě ocení sadu 24 pastelek v pouzdře. Malovat a kreslit baví každé dítě, ale pokud má opravdu talent, vyplatí se mu pořídit kompletní malířskou sadu. Možná se jednou na její prázdné, ale stále krásné pouzdro bude dívat jako uznávaný malíř či grafik s nostalgickým úsměvem a vděkem.  
… a tak bychom mohli pokračovat. Mezi vašimi obchodními partnery či zaměstnanci jsou jistě rodiče, kteří své dospělejší ratolesti budou vypravovat na střední či vysoké školy. I pro ně se najde mnoho užitečných předmětů. Bez notebooku se dnes neobejde žádný student a výběrem některé z tašek na laptop tedy neminete cíl. Zmiňovali jsme příjemná překvapení ve školním pouzdře na psací potřeby. I v tašce na laptop může student nějaké najít, například konferenční desky Děkan s dalšími překvapeními uvnitř.

Ačkoliv jsou mnohé z uvedených předmětů k dispozici ze skladových zásob do sedmi dnů, za krátký čas vše může být jinak. Tedy i u nich, stejně jako u zakázkové výroby platí – ta správná doba pro zadání je právě nyní.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag