Pokročilé
vyhledávání
 

Prkénka, co znamenají kulinářský svět

12.10.2020

Využili jsme slavné přirovnání k divadlu pro uvedení krájecích a servírovacích prknýnek, bez nichž se neobejde žádná kuchyně. 36. díl komoditního seriálu je právě o nich a věřte, že v nich najdete rozdávačky i luxus pro nejvýznamnější obchodní partnery!

Správnější je psát prkénko, ale když prkýnko zní tak nějak … chutněji? Pro změnu je prostřídáme. Tak tedy prkénka! V téměř čtyřech desítkách položek opravdu najdeme produkty za pár desítek korun, stejně jako luxus za tisíc:

Na chléb, na maso, na sýry, na zeleninu aj., všech možných tvarů (i srdce nebo vepříka), robustní, tenká, velká i malá, dřevěná, plastová, z bambusu či bambusových vláken, z olše, ve stylu dřevěné placky s kůrou, s doplňky z jiných materiálů (kovové závěsy, integrovaný talíř, kameninová miska, plastový kroužek v úchytu pro palec, …), sady s nožem, nožem a vidličkou, s vývrtkou, skleničkami k degustaci nápojů, s magnetickým páskem na uchycení servírovacích nástrojů, servírovací desky, misky, (např. se skleničkami k degustaci nápojů), soupravy na sýr (plus nůž a plátkovač), prkénka z akátu značky Jamie Oliver (jednotlivě i vhodné jako sada), značek Paul Bocuse, Vanilla Season, eko z obnovitelných zdrojů,…

V červenci jsme se v 35. dílu komoditního seriálu věnovali příborům a uvedli jsme, že předměty z kategorie reklamní gastronomie prostě v koši nekončí. Zmíněných 85 % obdarovaných, co si předmět ponechají pro vlastní potřebu, tak jistě učiní i v případě krájecích a servírovacích prkýnek, zvláště když jsou z krásných a ušlechtilých dřev. Nutno uvést, že všechna prošla testy v akreditované české zkušebně a jsou hygienicky nezávadná. Ale jak si takové prkýnko uchovat, aby sloužilo co nejdéle? Nebezpečné bakterie spolu s materiálem nelikvidovat urputným drhnutím, ale po umytí otřít hadříkem namočeným v octě, který je spolehlivě zneškodní.

Zde je pět reprezentantů této výjimečné komodity:

Ragnar - ideální na chaty a chalupy. Všichni bývalí táborníci si vzpomenou na placky nařezané z kmenů či tlustých větví a určitě máte takové pamětníky i mezi cílovými skupinami. Pokud se Vám rozměry 27 x 13 x 2 cm zdají malé, na pořádné chalupnické vaření je zde oválné prkénko s kůrou z olše o rozměrech 46 x 19,5 x 2,2 cm.

Emental - prkénko se šikmým nástavcem, opatřeným magnetickým páskem, k transparentnímu uchycení 4 nástrojů s elegantními dřevěnými rukojeťmi na porcování a servírování sýrů. Jednoduchý a praktický design udělá z tohoto produktu ozdobu každé kuchyně.

Krájecí prkénko s nožem na pečivo - legenda francouzské kuchyně Paul Bocuse je důkaz, že i samo jméno je značkou, zvláště když nositel v rámci svého oboru vytvoří i řadu výrobků. Kulináře mezi obchodními partnery můžete obdarovat jeho prkénkem a nožem na krájení pečiva, obé s aplikací jeho podpisu! Samozřejmě zabalené v dárkové krabičce.

Sada 5 krájecích prkének - sada se 4 prkénky z hygienického polypropylenu v barvách a s ikonou pro konkrétní druh potraviny v designu klasické kartotéky. Červené na maso, béžové na pečivo, zelené na zeleninu a modré na ryby, všechna uložena v pouzdře z bambusu, které samo o sobě slouží jako základní prkénko. Tahle vychytávka prostě udělá radost každému obchodnímu partnerovi!

Vanilla Season Takaoka - sada dlouhého prkénka z efektní akácie se dvěma keramickými miskami na omáčky a pochutiny. Značka Vanilla Season dokáže novinkami obohacovat svou nabídku luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci a nezapomíná na staré pravidlo, že i obal prodává. Toho se drží také Kanaoka!

Když přemýšlíme, čím výjimečným a neokoukaným obdarovat cílové skupiny a koneckonců jim zpříjemnit život ve stále komplikovanější epidemiologické situaci, jsou zde obyčejná, ale přitom jedinečná krájecí a servírovací prkýnka. Dobré jídlo pomůže vždy!

 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag