Pokročilé
vyhledávání
 

Pro letní grilování

15.06.2010

Vhodný dárek pro období léta? Většina z nás jistě občas pořádá nějakou zahradní akci pro své blízké nebo přátele spojenou s grilováním a kvalitní náčiní proto přijde vhod.

gril JukerZačněme srdcem takové párty, tedy samotným grilem. Jako první představme americký barbecue gril American.  S tím se určitě každý organizátor menší společenské akce pochlubí až po příchodu všech účastníků. Kufřík ve tvaru válce z nerezové oceli se stříbřitým povrchem a dřevěnou rukojetí vypadá opravdu dobře. Po rozepnutí kovové přezky a otevření grilu je jasné, že zážitkem bude i samotný grilovací „proces“. A co teprve jeho produkty! 
Přenosný piknikový gril Juker  je vhodný zvláště pro ty, kteří zážitkovou gastronomii rádi spojují s novými místy v přírodě. Gril je ukryt v elegantním, ale hlavně praktickém chladicím a přenosném obalu.
Třetí grilovací možnost nabízí jedna ze dvou Vychytávek na léto, a tou je balkonový gril. Díky speciální konstrukci závěsného systému je možné jej zavěsit na různá balkonová zábradlí a zahradní party se tak může uskutečnit téměř v domácích prostorách. Gril je ideální pro rodinné domy, v paneláku může jeho použití být zkouškou vztahů se sousedy. Co je třeba pozvat?
A čím masíčko či zeleninku obracet, napichovat či potřít? Grilovací nářadí Apron je na první pohled klasické, nevšední je však jeho balení v zástěře přírodní barvy. Až si mistr grilu před účastníky akce jedním pohybem rozbalí své nádobíčko a uváže kuchařskou zástěru, nenechá nikoho na pochybách, že je se na co těšit.
Souprava na barbecue Laton má značnou – moderně řečeno – přidanou hodnotu v kyblíku, do kterého lze odkládat použité kusy náčiní, případně naservírovat lahvičky s omáčkami nebo ještě lépe - v ledové tříšti nápoje na zapití pochoutek. Plechový kyblík v červené barvě totiž vypadá dobře i na hodovním stole.
Nebyl by to Černý vlk, aby pod svojí značkou Schwarzwolf jako opravdový gurmán nenabídnul parádní steak sadu Asador. Pokud víte, že pro vašeho klienta jsou zahradní grilovací party opravdovým hobby a potěšením, máte v luxusním dřevěném kufříku s kovovými sponami a držadlem toho nejlepšího spojence. Hlavně tedy v celkem deseti kusech grilovacího náčiní, jejichž design a dřevěné rukojeti z nich dělají v podstatě umělecká dílka.
Řešíte-li pro své klienty, dodavatele či zaměstnance dárky vhodné k pořádání menších společenských nebo rodinných akcí v příjemných letních dnech, jistě si vyberete i z další nabídky předmětů.
Dobrou krmi je potřeba i náležitě zapít. Vraťme se tedy do Vychytávek na léto. Nafukovací plovák, který unese celou basu piv, by se určitě hodil nejen trojici reklamních rybářů uprostřed jezera, toužících ulovit steak, ale každé správné partě trávící letní pohodu u potoků, řek či rybníků. Plovák s výrazným červenobílým povrchem se nepřehlédne ani v chladné tůni, ani ve stínu rákosí či vrby a tak si zbývá sáhnout pro jedno stále dobře vychlazené… tak nejen na zdraví, ale i na vydařené léto.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag