Pokročilé
vyhledávání
 

Pro pitný režim na každém kroku

06.06.2017

Sportovní lahev je dnes pojem a hit. V široké nabídce materiálů, stylů a technologických vlastností pro uchování kvality nápoje si k doplnění tekutin podle okamžité potřeby vybere každý, nejen sportovci. Pít je základní životní nutnost, ale měla by být i požitkem. Pro jubilejní, dvacátý díl seriálu o významných komoditách 3DR produktů jsme tedy vybrali dokonale – předmět, spojující příjemné s užitečným.

Výběr sportovních lahví nabídne varianty všem cílovým skupinám, kterými jsou z podstaty věci všichni vaši klienti. Ať už na běžecké trati, outdoorovém treku, na procházce městem nebo v kanceláři, vzhledově jedinečnou nápojovou lahev ocení každý. Od levných, ale estetických v řádu desítek korun za kus až po designové produkty do pěti set korun.

Základní typy:

- plastové (jednostěnné, dvoustěnné, transparentní, častý materiál Tritan, bez obsahu BPA aj.),

- skládací (rolovací, „harmonika“),

- kovové (hliníkové, nerezové),

- z kombinovaných materiálů.

Detaily: vytahovací náústky, odklápěcí krytky flip-top, poutka, karabinky, háčky na nošení či zavěšení, odnímatelný kroužek na uchycení, se sítkem, s odměrkou, volná spirálka k rozmíchání, víčko s ouškem jako hrneček, brčka, uzávěry šroubovací, bajonetové, s integrovaným otvorem, lahve s pogumovaným tělem, se základnou pro uložení věcí, objem až ¾ litru, materiálové kombinace plast-kov, extra položka Bopp Sport s oválným otvorem v těle, …

První plastové materiály se sice objevily už v 19. století, ale k produkci nápojových lehkých lahví z nich uběhl ještě dlouhý čas. Tehdy už se vyráběly oblíbené sodovky a šlo o to, objevit materiál, který by odolal tlaku tekutiny nasycené kysličníkem uhličitým. Pro zajímavost uvedeme, že název sodová voda vznikl díky přidávání sody do vody už při prvních pokusech výroby umělé minerálky v 16. století.

A jaký plast zvítězil? Prvenství mezi plastovými lahvemi patří dnes již klasických „petkám“, kde PET je zkratka složitějšího názvu polyethylentereftalát a lahev z něj byla patentována v USA až v roce 1973.

U námi nabízených lahví se nemusíte obávat uvolňujících se chemikálií jako bisfenol A (BPA) či ftaláty. Větší nebezpečí spočívá ve špatně vymývané plastové lahvi při opakovaném použití, z důvodu přemnožených bakterií a plísní. A jak tedy o ni pečovat? Vymývat vlažnou, nikoliv horkou či dokonce vařící vodou s trochou saponátu a řádně ji vyplachovat. Zvláštní péči věnujeme hrdlu, protože z lahve často pije více lidí.

Některé jsou vyrobeny z moderního, velice kvalitního materiálu, tzv. Tritanu. Vyznačuje se spoustou pozitivních vlastností, jako odolností, stabilitou, zabraňuje vzniku plísní, zachovává barvu, chuť i vůni nápojů, neuvolňuje samozřejmě žádné látky a je dokonce biologicky rozložitelný!

nabídce více než osmi desítek položek jsou systémově zařazeny také sportovní tašky a batohy se snadno přístupnými kapsami či přihrádkami právě na sportovní lahve.

Novinky, o ty jde v oboru reklamních a dárkových předmětů na prvním místě! Láhvi vyrobené ze skla je s ohledem na dobu vynálezu sklářské píšťaly už asi 2000 let, ovšem u nás jsou mezi zmíněnými více než osmi desítkami položek až na výjimky samé novinky.

Léto se blíží a pitný režim vašich cílových skupin nečeká!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag