Pokročilé
vyhledávání
 

Pro pohodu letních posezení

14.05.2009

Pokud jsme se v některém ze zimních e-zinů věnovali nádobí určenému pro konzumaci kávy nebo čaje v chladných dnech, neznamená to, že léto by pro vychutnání těchto oblíbených nápojů bylo méně vhodné. Právě naopak!

Rána na chalupě nebo v hotelovém pokoji s výhledem na moře nebo romantická noc nad dvěma šálky plnými vůně… Pro takové chvíle je určena nabídka porcelánových novinek ve vydařeném designu. 

Hned v úvodu musíme uvést, že ze čtyř dále uvedených produktů jsou dva pro „samotáře“. Člověk ale má umět být občas sám a například chalupáři bývají lidé toho typu. Koneckonců - není problém darovat balení dvě.

Jestliže však svému obchodnímu partnerovi věnujete porcelánový šálek (o objemu 75 ml) Siler, uvítá jej s radostí určitě v jakémkoliv množství. Stříbrný povrch jeho i podšálku je v elegantním kontrastu s bíle glazovaným vnitřkem. Branding je možný rotačním sítotiskem v horní části šálku nebo laserem, celý produkt je uložený ve vkusné krabičce a dodáván v balení se 48 kusy.

Bíle glazovaný hrneček Melita o objemu 150 ml s originálně designovaným podšálkem s profilem vlny je jako stvořený k dovolené u moře, ale nápoj z něj bude chutnat i kdekoliv jinde. Širší ouško umožní pevné držení šálku – třeba právě na výletní lodi razící si cestu mořskými vlnami. Pokud právě takový zážitek chcete jménem své firmy nabídnout, měli byste vědět, že logo se dá umístit tampónovým tiskem na horní část šálku a v balení je s ohledem na větší rozměr podšálku 18 kusů v dárkových krabičkách.

Souprava dvou porcelánových hrnků na kávu Boloria také umí překvapit. Šálky mají velmi zvláštně tvarovaná držátka a dvě lžičky, které jsou součástí setu, mají originální a současně praktické řešení. Přibližně uprostřed jsou prohnuty do protisměru, aby se v tomto místě daly zavěsit na okraj hrnků. Zná to každý – co po zamíchání nápoje se lžičkou, když navíc ve vyšším šálku (tyto mají objem celých 250 ml) občas zmizí v jeho „hlubinách“? Ano, běžně odložit na podšálek, ale protože je tato sada nemá, je zmiňované řešení vcelku zajímavou „vychytávkou“. 12 souprav v jednom balení a možnost tamponového tisku je důležitou informací pro vás, kteří o Bolorii uvažujete jako o reklamním či dárkovém předmětu.

Těmi se určitě ve značném počtu stane snídaňová sada dvou porcelánových šálků Kolacione. Podšálky, které jsou její součástí, zaujmou svým neokázalým a přitom vkusným čtvercovým designem s mírně ohnutými rohy. Snídaně to budou pořádné, protože hrnky mají objem 300 ml a není tedy divu, že do jednoho obchodního balení se vejde jen 8 výjimečných sad.

Technologie potisku se nabízejí dvě – tamponový tisk na horní polovinu hrnku, případně rotační sítotisk v jedné barvě.

Bon appétit!

0510030SA3_SILER_open2

0510040SA3_KOLACIONE_open20510020SA3_MELITA_open20510010SA3_BOLORIA_open5

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag