Pokročilé
vyhledávání
 

Relax!

08.11.2018

Ve volném čase nejen sportem a přípravou dobrého jídla živ je v zimě člověk. Po náročných pracovních a zájmových aktivitách přijde vhod relax a odpočinek, a protože venku je zima, je třeba se i prohřát. Trávit příjemný čas v koupelnách s reklamními předměty a dárky od nás – to je relaxiMizace!

Dostat se ke správným reklamním a dárkovým předmětům na webu iMi Partner je snadné - přes položky pro volný čas až ke třem stovkám pro koupelnu a zdraví. Co vše zde pro zdravý odpočinek najdete?

Koupelnové sady a kosmetika - balzámy a lesky na rty, mýdla, masážní a mycí pomůcky, opalovací krémy a mléka, ale hlavně to nejkrásnější – koupelnové sady - které tvoří celou polovinu z pěti desítek položek. V pestrých kombinacích, aromatech a baleních obsahují kvalitní sprchové gely, koupelové soli, pěny a koule, tělová mléka, olejovou koupel, šampony a mýdla, pemzy a mycí houby, masážní pomůcky, produkty z Mrtvého moře, vřídel a piva, sady pro wellnes a spa atd.

Toaletní tašky – jde o užitečný a oblíbený předmět pro hygienu na služebních cestách a dovolených. Více než čtyři desítky kosmetických tašek v různém, ale vždy vkusném provedení od účelných rozkládacích tašek se závěsem až po luxusní varianty pro pány i dámy. Mnohé položky jsou k výběru v několika barevných variantách.

Zdraví – většina z téměř 70 předmětů pro zdraví všech Vašich cílovek může být obsahem i kosmetických tašek, stejně tak obstojí jako samostatné dárky. Chladicí či hřejivé gelové polštářky, soupravy vlhčených ubrousků, desinfekční spreje a mycí gely, gelové obklady a oční masky, lékovky, zařízení na měření BMI či tlaku a nejčetnější lékárničky a sady první pomoci.

Manikúry a šitíčka – podobně jako toaletní tašky jsou i tyto skvělým dárkem pro ženy a dívky. Přehlídka čtyř desítek souprav nástrojů na úpravy nehtů a drobné opravy oděvů v designových obalech z hliníku, PVC, PU, z pravé kůže nebo jejích napodobenin. Většina z nich bude ozdobou dámských kabelek i poliček v koupelnách. Tam patří také:

Doplňky – tedy zrcátka v designově a materiálově kvalitních provedeních, kartáče na vlasy, přesýpací hodiny pro signalizaci času ve sprše, papírové kapesníčky, teploměry, pouzdra na zubní kartáčky, chladicí i hřejivé polštářky, stejně jako lžíce na obouvání do předsíně. Zde máte pro své obchodní partnery, zaměstnance a další cílové skupiny k výběru z více jak 50 položek.

K odpočinku v koupelně, tedy nejen k ozdravení hygienou, si obdarovaní mohou dopřát také příjemné prostředí. Co třeba intimní svit vhodných svíček z nabídky více než 40 položek?

Možná to vypadá jako klišé z filmu, ale jen ten, kdo si při koupeli dopřál i víno z krásných sklenic ví, jak chutná ten pravý relax v zimě.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag