Pokročilé
vyhledávání
 

Řidiči, smajlík to poví za vás

17.06.2010

Smajlík za pár let oslaví třicáté narozeniny. Dospěl a z e-mailů a sms zpráv se vydal do skutečného života. Doslova „on the road“ jej také můžeme vidět zářit v automobilech na zadním skle.

Setrvalý nárůst účastníků silničního provozu a zvyšující se rizika na komunikacích všech tříd kladou nároky na emoce. Klepání dlaní na čelo nebo rozčilené máchání rukama nad neohleduplným chováním druhých řidičů se pro vás může stát minulostí, pokud do svého vozu instalujete jednoduché zařízení, tzv. car message.
Chcete řidiči za vámi dát najevo, že se vám nezdá vzdálenost jeho vozu od vašeho nebo úmysl předjíždět vás v nepřehledném terénu? Nebo jinému naopak poslat zmíněného smajlíka za uvolnění místa v jízdním pruhu případně za trpělivost při vašem parkovacím manévru? Car message se mnohým bude hodit zvláště v čase letních dovolených, kdy na silnicích u nás i v Evropě je provoz ještě náročnější než obvykle. Zařízení se skládá ze dvou dílů. Vlastní „smajlík“ vybavený LED diodami a vyzbrojený čtyřmi AA bateriemi se pomocí přísavky uchytí na zadní okno. Dálkové ovládání se dvěma AAA bateriemi si řidič stejným způsobem nainstaluje na přední sklo a pak už jen vybírá z pěti nabízených emocí. Může poděkovat či se omluvit, ale také použít obě verze smajlíků s opačným emočním znaménkem.
A jaká je cena zařízení? Při objednání 100 ks je orientačně 850 Kč bez DPH za jeden kus s dobou dodání 3 až 9 týdnů. Vzhledem k tomu, že tato nabídka platí až do konce roku 2010, může jít o zajímavý, vtipný, ale též účelný vánoční dárek. Ocení jej například klienti a obchodní partneři firem podnikajících v automobilovém průmyslu a souvisejících službách, ale jistě zdaleka nejen těchto.
Dát najevo svůj názor ostatním účastníkům silničního provozu nebylo nikdy snadnější… a slušnější.

drivemocion_3

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag