Pokročilé
vyhledávání
 

„Rychlodárky“ se slevou

20.11.2013

Shánění vánočních dárků na poslední chvíli zná asi každý. Ve stresu jsme také mnozí ochotni si za ně připlatit. Co ale získat výborné dárkové předměty naopak se slevou?

V pojetí oboru reklamních a dárkových předmětů, zvláště těch, které jsou vyráběny na zakázku s předstihem v řádu měsíců, jsou dva dny dodání opravdu záležitostí "na poslední chvíli". Odkaz na hlavní firemní webové stránce vás (v době vyjití textu) dovede k více než dvěma stům dárkových předmětů ve výprodeji, z nichž mnohé jsou ve slevě. Jsou k dispozici i v různých množstvích, takže je mezi nimi možné vybrat dárek jak pro jednotlivce (i v rodině či mezi přáteli), tak pro obchodní partnery nebo zaměstnance. S případnou aplikací loga či jiného motivu by s ohledem na pojem "na poslední chvíli" mohl nastat problém, ovšem záleží na konkrétní situaci.

Výprodej rozhodně v žádném případě neznamená nižší kvalitu, ani že výrobky jsou "out". V mnoha případech jde dokonce o poslední kusy zajímavých předmětů. Převažujícím sortimentem je textil, který v nabídce zabírá přes polovinu položek a jsou mezi nimi některé až s více než 50% slevami! Při výběru z triček, polokošil, košil, mikin, větrovek i zimních bund většinou sportovního charakteru můžete obdarovaným pomoci vyřešit sezónu zimních sportů. A že by dárky v podobě oděvů nepřijali s povděkem? Právě naopak, protože oděvy (nejen) pro venkovní nošení mají příjemci nejraději, navíc když je lze vybírat i ze značkových variant, jako například Hanes, Schwarzwolf nebo Slazenger.

Na cesty za zmíněnými zimními sporty se obdarovaným jistě bude hodit zavazadlo a na běžkařské túry batoh, které ve výhodné výprodeji najdete také. Případně i ledvinku na doklady, peníze atd.

Svátky před koncem roku jsou ve znamení prázdnin a dovolených a možná tedy vyberete vhodný předmět i v kategorii pro volný čas.

A protože po volných dnech následuje návrat do práce, vašim zaměstnancům nebo obchodním partnerům se možná bude hodit některý z kancelářských předmětů. No a k výběru jsou samozřejmě předměty z několika dalších kategorií.

Reklamní a dárkové předměty nejen k Vánocům je vždy výhodnější řešit v předstihu, ovšem u profesionálního dodavatele lze najít širokou nabídku zboží k dodání do několika dnů. A to nejen v rámci výprodeje, ale i celého sortimentu.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag