„Rychlodárky“ se slevou

20.11.2013

Shánění vánočních dárků na poslední chvíli zná asi každý. Ve stresu jsme také mnozí ochotni si za ně připlatit. Co ale získat výborné dárkové předměty naopak se slevou?

V pojetí oboru reklamních a dárkových předmětů, zvláště těch, které jsou vyráběny na zakázku s předstihem v řádu měsíců, jsou dva dny dodání opravdu záležitostí "na poslední chvíli". Odkaz na hlavní firemní webové stránce vás (v době vyjití textu) dovede k více než dvěma stům dárkových předmětů ve výprodeji, z nichž mnohé jsou ve slevě. Jsou k dispozici i v různých množstvích, takže je mezi nimi možné vybrat dárek jak pro jednotlivce (i v rodině či mezi přáteli), tak pro obchodní partnery nebo zaměstnance. S případnou aplikací loga či jiného motivu by s ohledem na pojem "na poslední chvíli" mohl nastat problém, ovšem záleží na konkrétní situaci.

Výprodej rozhodně v žádném případě neznamená nižší kvalitu, ani že výrobky jsou "out". V mnoha případech jde dokonce o poslední kusy zajímavých předmětů. Převažujícím sortimentem je textil, který v nabídce zabírá přes polovinu položek a jsou mezi nimi některé až s více než 50% slevami! Při výběru z triček, polokošil, košil, mikin, větrovek i zimních bund většinou sportovního charakteru můžete obdarovaným pomoci vyřešit sezónu zimních sportů. A že by dárky v podobě oděvů nepřijali s povděkem? Právě naopak, protože oděvy (nejen) pro venkovní nošení mají příjemci nejraději, navíc když je lze vybírat i ze značkových variant, jako například Hanes, Schwarzwolf nebo Slazenger.

Na cesty za zmíněnými zimními sporty se obdarovaným jistě bude hodit zavazadlo a na běžkařské túry batoh, které ve výhodné výprodeji najdete také. Případně i ledvinku na doklady, peníze atd.

Svátky před koncem roku jsou ve znamení prázdnin a dovolených a možná tedy vyberete vhodný předmět i v kategorii pro volný čas.

A protože po volných dnech následuje návrat do práce, vašim zaměstnancům nebo obchodním partnerům se možná bude hodit některý z kancelářských předmětů. No a k výběru jsou samozřejmě předměty z několika dalších kategorií.

Reklamní a dárkové předměty nejen k Vánocům je vždy výhodnější řešit v předstihu, ovšem u profesionálního dodavatele lze najít širokou nabídku zboží k dodání do několika dnů. A to nejen v rámci výprodeje, ale i celého sortimentu.