Pokročilé
vyhledávání
 

Schwarzwolf na prahu dospělosti

06.01.2017

Trpělivá práce dovedla značku Schwarzwolf Outdoor zdárně do dospělosti. Letos skutečně slaví osmnáctiny a my vám nabízíme její nový katalog se dvěma šťastnými sedmičkami předmětů pro outdoor, turistiku, cykloturistiku a další venkovní aktivity.

Pro získání katalogu v tištěné verzi kontaktujte prosím svého obchodníka.

Předmětů je opravdu 77, a pokud zůstaneme u číselné symboliky, třetí sedma je zastoupena novinkami. Jako hlavní grafický motiv jsme pro nový katalog vybrali pravidelný šestiúhelník, který symbolizuje rovnováhu, naplnění a život, a to vše včetně štěstí odpovídá dospělé značce Schwarzwolf Outdoor. A kde se sedm novinek ukrývá? Prohlédněme si při jejich hledání „pentagram“ rubrik:

Turistika / cykloturistika – mezi 18 předměty najdeme spací pytel Kinabalu hned na začátku rubriky za související samonafukovací matračkou Repose. Ve snaze zkvalitňovat, rozšiřovat a doplňovat nabídku jsme k zařazení pořádného moderního „péřáku“ dospěli už dříve, a protože byl velmi oblíbeným dárkem, v novém designu a s novými vlastnostmi za mnohem lepší cenu jsme se k nabídce spacáku vrátili.

Za novým outdoorovým ručníkem Lobos z mikrovlákna, který je upgradem oblíbeného, doprodávaného ručníku Dakar, následují hned dvě další novinky: skládací kempinková židlička Boden má lehkou, ale pevnou konstrukci a v rozloženém stavu unese až 110 kg. Nabízí možnost pohodlného posezení např. při rybaření, pikniku nebo při prostém opékání špekáčků. Při něm by ovšem neměla chybět dvojice hi-tech teleskopických vidliček Lipno z nerezové oceli. Z délky necelých 25 cm je lze rozložit až na 86 cm a jde tedy o skvělou vychytávku, kdy uživatel nemusí přenášet dlouhé vidlice nebo třeba k opékání ve skalách složitě shánět vhodné pruty.

Batohy – rubrika nabízí 11 zavazadel od neoprenové peněženky Coin až po trekové batohy.

Novou multifunkční tašku Brenta lze využít jako sportovní či cestovní tašku, je možné ji snadno změnit v batoh či podle potřeby složit do vrchní kapsy do podoby malé „pecky“. Používáte-li ji jako tašku, popruhy batohu lze jednoduše schovat do speciálních kapes a nikde tak nepřekážejí. K výběru je Brenta ve třech zajímavých a módních barvách – výrazné modré, oranžové a zelené.

Trekový batoh Matterhorn s velkým úložným prostorem a v oblíbené tmavé barvě je vybaven velkým počtem kapes a jeho popis vás jistě přesvědčí, že má mnoho dalších atributů. V podstatě jsme hledali nástupce batohu Torent tak, aby byl designově zajímavější, modernější, praktičtější a celkově propracovanější.

Baterky / optika – mezi 14 zavedenými předměty v této rubrice se do katalogu žádná novinka nevešla.

Nože / nářadí – 17 předmětů a jedním z nich je uživatelsky cenná novinka v podobě mazacího zavíracího nože Garmisch. Na namazání chleba a pečiva máslem v přírodě jak stvořený, navíc designově zapadá do řady zavedených nožů značky Schwarzwolf Outdoor s dřevěnou rukojetí.

Textil - mezi 17 textilními lahůdkami ze speciálních funkčních materiálů v katalogu sice novinku nenajdeme, ale máme je – podobně jako do dalších rubrik - připravené „v rukávu“. Budeme je přidávat v průběhu času a v katalogu se některé objeví napřesrok.

Tak tedy, přejeme vám úspěšný rok 2017 za doprovodu 18letého Schwarzwolf Outdoor.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag