Schwarzwolf opět v novém dárkovém balení

08.01.2013

Nový katalog dárkových předmětů značky Schwarzwolf nabízí celkem deset novinek!

Značkové reklamní a dárkové předměty jsou tou správnou volbou k obdarování obchodních partnerů či klíčových zaměstnanců. Pokud v těchto cílových skupinách máte vyznavače outdooru a sportu, v novém katalogu dárkových předmětů značky Schwarzwolf je opět co vybírat.

katalog_naradiNe každému z nás se poštěstí podívat se do vlčích očí zblízka tak, jak to nabízí titulní stránka katalogu. Uhrančivý pohled jistě přitáhne vaši pozornost k 86 položkám, rozděleným v katalogu do pěti kategorií. Vlk a části jeho těla jsou také motivy titulních stran jednotlivých rubrik dárkových předmětů Schwarzwolf. Baterky, optika a hodinky jsou tedy uvedeny detailem vlčího oka, nože a nářadí samozřejmě pořádně rozevřenou tlamou s vyceněnými tesáky, předměty pro turistiku a cykloturistiku představuje záběr vlka v běhu, samostatnou rubriku vyčleněnou pro batohy zjemní pohled na mládě usazené na hřbetu matky a dokonalá vlčí srst, na které netaje sníh ani za pohybu jejího majitele, je vzorem pro outdoorový a sportovní textil.


Schwarzwolf vytrvale vyšlapává svou stopu na stezce značkových dárkových předmětů pro milovníky turistiky, cykloturistiky, campingu a outdooru už čtrnáctým rokem! Jako bystrá a kreativní šelma neupadá do stereotypu a také pro letošní rok připravil novinky, kterých je kulatých deset. Zatímco vloni jsme upozornili více na nože, které už jsou „schwarzwolfskou klasikou“, letos výběr začneme svítilnou Camp (v katalogu str. 6), která naplňuje trend chytrých a univerzálních dárkových předmětů. Svítilna s 3 W Cree diodou umožňuje velmi intenzivní osvětlení, má regulaci zaostření, přepínání síly světla, blikání, ale také ji lze zavěsit za šňůrku a použít jako lucernu například ve stanu či srubu.
O tom, že ani při sebenáročnějších aktivitách v drsné přírodě nelze pomíjet hygienu, není pochyb. Velký outdoorový ručník Citas (str. 44) o rozměrech 60 x 120 cm nabízí dokonalé osušení, a protože je vyrobený z polyesteru (80 %) a  polyamidu (20 %), také sám rychle vyschne. Dárkový předmět pro vyznavače outdooru jako dělaný!
Populární multifunkční šátek má v nabídce Černého vlka už své pevné místo, proto jsme do té letošní přidali Bufandu (str. 61), teplý a prodyšný multifunkční šátek, nově obohacený o otvory pro dýchání. Černý vzor na červeném pozadí z tohoto šátku dělá stylový dárkový předmět pro milovníky zimních sportů.
Co by byl Schwarzwolf bez větrovek? Jaro se sice zdá být daleko, ale nová lehká, reflexní a voděodolná Penula (str. 76) v pánském i dámském elegantním provedení bude při cyklovýletech bezpečně k nepřehlédnutí nejen pro účastníky silničního provozu.
Schwarzwolf jako značka kvalitních a současně designových dárkových předmětů tedy ani letos nezklame. Jeho praktické, účelné, trvanlivé a elegantní produkty i nadále budou spolehlivě sloužit vyznavačům venkovních volnočasových aktivit mezi vašimi cílovými skupinami.  

Další letošní novinky:

  • Puga (v katalogu str. 6): Sortiment značkových dárkových předmětů Schwarzwolf nově v rubrice baterky a optika rozšiřuje tato lehká, pogumovaná outdoorová 1 W LED svítilna se šňůrkou na zápěstí, balená v dárkové krabičce.
  • Coin (str. 57): Neoprenová peněženka s několika kapsami na karty a bankovky a s kapsou na mince se hodí jako praktický a estetický dárek pro uložení cenností nejen při outdoorových aktivitách.
  • Besila (str. 70): Celopropínací fleecová mikina se softshellovými částmi zabraňujícími oděru je dalším důkazem, že outdoorový textil nabízí stylové oděvy, vhodné i pro nošení ve městě.
  • Baldur (str. 71): Voděodolné softshellové kalhoty jsou dárkem pro celoroční využití.
  • Vali (str. 62): Voděodolná softshellová čepice v moderním designu, s kšiltem a s mikrofleecem uvnitř je ideální dárek (nejen) pro mladou generaci.
  • Resort (str. 47): Cestovní samonafukovací polštář umožní odpočinek na výletě, ale i pohodlný spánek po náročném treku.