Schwarzwolf Outdoor 2024

23.01.2024

Je to tak, už je zase mezi námi.
Hrdě vám představujeme nový katalog značky Schwarzwolf hned ze startu roku.

Uhlíkově neutrální:

V první řadě bychom rádi vyzdvihli, že každý výrobek Schwarzwolf Outdoor včetně obalů je již od roku 2021 uhlíkově neutrální.
Jak je to možné? Kompenzujeme uhlíkovou stopu pomocí sázení stromů, kterých každoročně vysazujeme tolik, aby to vykompenzovalo stopu za každý Schwarzwolf produkt.

Design:

Letos jsme pro úvodní strany katalogu zvolili fotografie vlka s pozadím horské krajiny, aby nám připomínal jak blízko k přírodě můžeme být. 

Novinky:

Můžete se těšit na skvělý přístřešek SCHWARZWOLF KERKINI, který je vhodný pro horké letní dny k vodě, nebo do hor, proti ostrému slunci.
Dalším skvělým pomocníkem na cesty je dobíjecí elektrický zapalovač se svítilnou SCHWARZWOLF CALBUCO.
Pokud vám po cestě vyschne v krku, máme zde hned několik skvělých termosek a lahví, mezi které patří novinky jako termohrnek SCHWARZWOLF ARANSOL s objemem 360ml, nebo tritanová lahev SCHWARZWOLF SEYHAN s objemem 900ml.
A na závěr velmi praktický kapesní nůž SCHWARZWOLF GEDIZ, na namazání chleba, naostření špičky klacku, nebo dokonce na přežití v divoké přírodě.

Novinek i našich stálých a velmi oblíbených outdoorových předmětů najdete v katalogu Schwarzwolf samozřejmě mnohem více a abychom vás již déle nenapínali, celý katalog je k dospozici ve virtuálním PDF, fyzicky u našich obchodníků a registrovaní uživatelé mají možnost využít odkaz přímo na zaslání poptávky o katalog v sekci tištěné katalogy

 

 

 

Přehled nejnovějších článků

Nejoblíbenější produkty

Důvěřuje nám spousta známých značek.

Spolehlivé služby provádíme i pro tisíce středních i malých zákazníků.
Staňte se dalším spokojeným klientem.

Kategorie