Pokročilé
vyhledávání
 

Schwarzwolf Outdoor jako první

06.01.2020

Jako první? Prostě první aktualita roku 2020, která ale rozhodně stojí za to: nový katalog letos už jedenadvacetileté značky Schwarzwolf Outdoor vyráží do světa a s ním 84 vycizelovaných předmětů pro outdoor, turistiku, cyklistiku a kempink, včetně 9 novinek.

V roce 2017 katalog obsahoval 77 položek se sedmi novinkami, předloni 84 včetně 13 novinek a vloni 82 předmětů s 10 novými položkami. Vyrovnané počty svědčí o stabilitě značky, která nabízí kvalitní a praktické předměty s elegantním a vkusným designem, cíleně obohacovaným o hi-tech styl. Schwarzwolf Outdoor zařazuje novinky systémově a v duchu stále vyšší multifunkčnosti. Které to v novém katalogu pro rok 2020 jsou?

LIARDelegantní termohrnek na outdoor povýší i běžnou cestu do práce. V bílé nebo černé barvě a s objemem 360 ml je z nerezové oceli a plastu.

DOMINIKA multifunkční láhev nabízí čtyři variace: termohrnek s černým matovým povrchem s víčkem o objemu 400 ml, nástavec místo víčka z ní udělá sportovní láhev, vložením infuzéru a přidáním víčka získáme termohrnek o objemu 600 ml nebo s nástavcem sportovní láhev se stejnou kapacitou.

RANGES termoska, která svým objemem 1 l a decentním designem vkusně doplňuje klasiku na stejné dvoustraně katalogu – půllitrový VULKÁN a třičtvrtělitrový SILVANUS, obě termosky s tradičním motivem vlčích drápů, v neoprenovém obalu a s popruhem přes rameno.

SANFORDdobíjecí zapalovač, jehož zavedením podporujeme filosofii, že Schwarzwolf Outdoor nabízí ucelený systém produktů pro co nejbezpečnější a nejkomfortnější pobyt v přírodě. Dále potvrzuje zmíněný trend zavádění hi-tech technologií do outdooru, a to nejen svým jedinečným designem, ale hlavně funkcí. SANFORD nevytváří plamen, ale elektrický výboj a po nabití přes mikro USB port (za 1 až 2 hodiny) pak zvládne až týdenní provoz.

ALVERNIA je sice pikniková deka – navíc s vydařeným designem stylizované krajiny ve vrstevnicích a motivem starodávného kompasu – ale koho už nebaví se po horách vláčet s masivními karimatkami, díky termoizolačním a vodoodpudivým vlastnostem ALVERNIE ji využije pro nocleh jako podložku pod spacák. S ohledem na rozměry 170 x 140 cm je použitelná pro komfortní přespání dvou nocležníků.

YUKON – s objemem 20 litrů tento batoh s vysoce reflexním povrchem doplňuje škálu batohů a tašek značky Schwarzwolf Outdoor. Více kapes s různým účelem z něj dělá praktické zavazadlo, které splňuje také normy pro ochranné oděvy.

DENISON – Požadavky pro ochranné oděvy jsou zajištěny i u tohoto dvoulitrového batohu pro turistické a běžné nošení ve městě. Stahovací šňůrky slouží též jako popruhy a máme zde tak ten nejjednodušší batoh značky, ovšem s elegantním designem, který zaujme ve městě i v přírodě.

ZAMBEZIsportovní a cestovní taška o objemu 46,2 litrů z mimořádně odolných materiálů ripstop a 210D polyesteru, s nastavitelným popruhem přes rameno. Chytře skrytými ramenními pásy i jedním bederním ji lze rychle přetvořit na outdoorový batoh.

MOGOTONpletený multifunkční nákrčník doplňuje multifunkční šátek BANDANA a multifunkční nákrčník MISMI. Podobně jako on také MOGOTON lze stahovačem změnit na zimní čepici, ale na rozdíl od stretchového fleece u MISMI je zde pletený akryl prošitý reflexní přízí a podšívka z jemného fleece ze 100% polyesteru. Zkrátka – klasický vzhled při vychytané konstrukci z moderních materiálů.

O nový katalog v tištěné podobě si opět můžete napsat svému account managerovi. A jako tradičně má na svých celkem 64 stranách jednotící prvek, tentokrát rovnostranný trojúhelník. Málokterý ze symbolů má tak harmonický a současně dvojaký význam jako on. Sám o sobě znamená mimo jiné tvořivost a růst, což jsou vlastnosti typické i pro Černého vlka, stejně jako tří rovnocenné vrcholy symbolizují kvalitu, účel a eleganci. Záměrně jsme v katalogu také rozmístili rovnostranné trojúhelníky základnou dolů i nahoru k vyrovnání ženského a mužského elementu, protože Schwarzwolf Outdoor je zde pro všechny. A to i v roce 2020. Tak tedy, šťastný nový rok Vám všem!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag