Pokročilé
vyhledávání
 

Schwarzwolf Outdoor podvaadvacáté!

02.02.2021

Je tu nový katalog značky Schwarzwolf Outdoor, reprezentující ucelený systém předmětů pro outdoor, cyklistiku, turistiku, kempink a další adrenalinové i relaxační aktivity v přírodě. A mezi 82 položkami najdete pro fanoušky značky také 6 novinek!

Nový katalog má opět originální grafiku obálky i jednotící prvek, který provází celou publikaci. Na obálce jsou stylizované kmeny stromů, které symbolizují jak zacílení značky na pobyt v přírodě, tak nově i její zaměření na CO₂ neutralitu, o které bude podrobněji v příští Aktualitě. Společný prvek všech stránek naleznete uprostřed každé dvoustrany. Teprve po bližším prozkoumání se vyjeví obsah jeho zvláštní grafiky - OUTDOOR. Jak jinak! Do třetice zmíníme i vkusně a jednoduše propracované titulní strany rubrik, kde na tmavě kovovém pozadí jsou naaranžovány reprezentační produkty.

Tak tedy, novinky:

SAJAMA – voděodolná a termoizolační nafukovací karimatka se dvěma ventily pro samostatné nafouknutí podložky a polštáře, a tedy zajištění ležení „na míru“. S délkou 190 cm je vhodná i pro urostlé outdoorové fajnšmekry, ovšem při váze pouhých 620 g! V zavazadlech do terénu se sice počítá každý gram, ale každý zkušený turista také ví, že kvalitní spánek je při náročných trecích základní podmínkou. A když jsme u úspor váhy, k nafouknutí Sajamy si nemusí outdoorman brát jednoúčelovou pumpičku, ale:

KASAI – víceúčelový vak, který mimo jiné funkce umožní právě její nafouknutí. Jednoduše se propojí ventily obou produktů, do vaku se nabere vzduch, vak se uzavře a vzduch vymačká do Sajamy. A když víceúčelový vak, tak opravdu: lze ho použít k uschování věcí a jejich ochraně před vlhkem při treku i vodáckých sportech, při nich také jako vzduchový vak, který při „cvaknutí“ udrží loď nad vodou, dále jako polštář nebo coby provizorní sprchu.

CIBUS – termoska na jídlo je důkazem, že i ucelený systém produktů pro outdoorové aktivity lze zdokonalovat. Mezi termoskami na nápoje, sportovními a multifunkčními láhvemi, termohrnky a likérkami si Cibus o objemu 550 ml jistě najde své stálé místo. Udrží teplý či studený pokrm při jeho teplotě dlouhou dobou, v létě ji lze použít pro uložení zmrzliny, ve víčku má uloženou skládací lžičku a s ohledem na moderní design se hodí snad pro všechny cílové skupiny, tedy i pro konzumaci pokrmů v kancelářích, výrobních a logistických provozech atd.

SALONGA – ukázkový příklad, že kombinace těch správných předmětů dává přidanou hodnotu. Jde o sadu na přežití v případě ohrožení, ale nabízí také možnost první pomoci. Obsahuje nůž Schwarzwolf Hunter s devíti užitečnými nástroji, termoizolační fólii, zápalky ve stylovém balení značky a unikátní multifunkční píšťalku s kompasem, křesadlem, signalizačním zrcátkem a voděodolným prostorem k bezpečnému uchování kontaktních, případně zdravotních informací. Vše je uloženo v neoprenovém pouzdře, takže celé stačí přibalit do batohu a hlavně – nezapomenout!

MAREB – 20litrový batoh rozšiřuje nabídku zavazadel značky Schwarzwolf Outdoor. Každý její fanoušek jistě ocení také její produkty, vhodné spíše pro městský život a tento batoh s polstrovaným prostorem pro notebook a tablet, navíc s USB kabelem a výstupem či skrytou kapsou pro platební kartu nebo klíče, je ideálním dárkem zvláště pro mladé manažery. Batoh mívá cenný obsah a ten je chráněn vstupem do hlavního prostoru na zádech, bezpečnostním zámkem, na zadní straně je pás k připevnění na kufr a na přední ploše reflexní prvek.

MOBILA – klasické ledvinky pro uložení dokladů, peněz, klíčů a dalších potřebných věcí o malém objemu jsou stále žádané. Mobilu je s ohledem na nastavitelný pás možné nosit nejen kolem pasu, skrytou bezpečně pod bundou apod., ale i přes rameno. O váze pouhých 49 g je vyrobena z pevného nylonu a nabízí tři kapsy opatřené zipem.

Vedle šesti novinek zde máme také dvě inovace. Outdoorový chladicí ručník LANAO jsme obohatili o elegantní bílou verzi, takže spolu s modrou, zelenou a šedou jsou k výběru celkem 4 varianty. No a konečně, 15litrový batoh PIRIN má prvky - vedle světlezelené a fialové - nově také v šedé barvě.

Věříme, že představené novinky a inovace si sedly mezi ostatní produkty značky Schwarzwolf Outdoor a všech 82 položek nového katalogu bude obdarovaným poskytovat jak užitek a bezpečí, tak i dobrý pocit z kvality a elegance.

Jeho tištěnou verzi samozřejmě získáte u svých account manažerů.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag