Pokročilé
vyhledávání
 

Schwarzwolf v akci

13.01.2010

Na začátku srpna 2009 jsme vyhlásili fotografickou soutěž s názvem Schwarzwolf v akci s uzávěrkou v půlce října. O vítězi už je rozhodnuto.

LOGO_SCHWARZWOLF


Z přihlášených záběrů odborná porota vybrala ve třech kategoriích – nejlepší snímek, nejakčnější snímek, nejzábavnější snímek – do druhého kola ty nejhodnotnější. Z nich jste vy, návštěvníci webu http://www.schwarzwolf.com/, přímým hlasováním vybrali vítěze. Je překvapením, že ve všech třech kategoriích vyhrál jeden soutěžící a tím je Mgr. Tomáš Kudela, pracovník marketingu a propagace společnosti ALTA CZ, a.s., Brno. E-zine samozřejmě vítěze vyzpovídal.

tomas_kudela_01Pane Kudelo, na začátku našeho rozhovoru přijměte blahopřání k vítězství ve všech třech kategoriích soutěže.  Překvapil Vás takový úspěch a můžete nám sdělit podrobnosti vzniku fotografií?
Děkuji za blahopřání. To víte, že mě to překvapilo, v životě jsem nic pořádného nevyhrál a teď tohle. Byl jsem z toho v šoku. Když mi přišel letáček Schwarzwolf v akci, tak jsem vůbec netušil, co mě čeká. Jsem soutěživý typ a tak jsem popadl půlroční dcerku Verunku, která ochotně spolupracovala (hlavně šňůrka ji opravdu zaujala), přidal pár věcí Schwarzwolf, které používám, a šlo se fotit. Protože na nějaký outdoor teď zrovna moc času není, tak jsme fotili na dvoře za domkem. Manželka se nejdřív ošívala, že musí Verču oblékat a natahovat na ni šátek Schwarzwolf, ale nakonec sama udělala druhou sérii fotek. Myslím, že je to zrovna ta, díky které jsme vyhráli ty krásné hodinky.

Vaše snímky jsou přece jen méně „outdoorové“ než od ostatních soutěžících, a tak se nabízí otázka, zda Vy sám se věnujete některému druhu outdooru?
Máte pravdu, ty snímky nejsou vůbec outdoorové, pokud to vezmeme v pravém slova smyslu. Díky tomu se cítím trochu provinile vůči ostatním soutěžícím, kteří mají pěkné snímky z různých exotických destinací. Prostě jsme měli asi více štěstí. Outdooru jsem se dříve věnoval, sice ne nějakému velkému cestování, ale když byla příležitost, jeli jsme do hor (Vysoké Tatry, Nízké Tatry), kde jsme chodili na túry, jezdili jsme „na vodu“ atd. Dnes na to už bohužel není čas, přišla rodina a hlavně rekonstrukce domu. Těším se, že se jednou k nějakému outdooru vrátíme. Doposud jsem s sebou moc věcí Schwarzwolf neměl, snad kromě krokoměru a dalekohledu Horizont. Dnes už je to podstatně lepší, i díky výhře v soutěži.

Jaké zboží značky Schwarzwolf tedy používáte a jak jste s ním spokojený? Hodinky_v_krabi__ce
Tak teď už nějakou dobu používám univerzální kleště Schwarzwolf, taštičku na doklady přes rameno, již zmíněný dalekohled Horizont... Manželka používá například elastický šátek. No a odteď batoh a bundu:) Myslím, že co do kvality se tyto výrobky vyrovnají jiným outdoorovým značkám, některé i s přehledem předčí.

Vyhrál jste cenné švýcarské hodinky, softshellovou bundu a 25litrový batoh. Ze které výhry máte největší radost a využijete všechny?
Tak samozřejmě si velmi cením všech výher. Pokud bych měl vybrat, budou to jistě hodinky, nejen proto, že jsou to pravé kvalitní švýcarské hodinky, ale i proto, že jsem dosud netušil, že s takovým pohonem hodinky vůbec existují. No a v neposlední řadě proto, že jsem se stal jedním ze 100 lidí na světě, kteří je vlastní:) Ostatní výhry samozřejmě také využiju, bundu už nosí manželka.

Spolupracujete s ohledem na Vaši profesi pracovníka marketingu a propagace se společností iMi Partner?
Se společností iMi Partner spolupracuji opakovaně, nejnověji po výběrovém řízení, které v naší společnosti proběhlo a ve kterém se iMi Partner umístil na jedné ze dvou výherních pozic. Odebíráme především drobné rozdávací předměty, které si můžou obchodníci vzít do letadla, ale také např. již zmíněné kleště, sady Bosch, pera Parker a jiné. S kvalitou dodávek i služeb jsem maximálně spokojen. Nemůžu nezmínit ani kreativitu a flexibilitu s jakou iMi Partner přistupuje k zakázkám. Také mi samozřejmě dělají radost drobná překvapení, která čas od času přijdou poštou. Naposledy například „Souprava instantních splněných přání“.

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Hodinky_back Schw.Agadez Schw.Breva

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag