Sedací vaky? Ano!

14.07.2011

Představte si firemní akci, v interiéru nebo venku v příjemném letním večeru. Hosté jsou uváděni na svá místa. Těmi jsou stále populárnější sedací vaky, samozřejmě s motivem pořádající společnosti. Jak ale po skončení eventu originální, nicméně objemný reklamní předmět a zároveň dárek dopravit domů? I to může být součástí akce v režii pořadatele.

TMSEDAKYAJak doručení vyřeší, ponechme na jeho fantazii. Tak tedy sedací vaky. Při vytrvalém hledání neotřelých reklamních a dárkových předmětů jsme tento hit nemohli přehlédnout, a to nejen pro jeho velikost. Využitelnost sedacích vaků je nezměrná. Lidem mohou sloužit ve veřejných prostorách, například v obchodních centrech nebo při výstavních a festivalových akcích, ale své místo najdou i v domácnostech. Sedací vaky jsou nejen pohodlnou, ale také vkusnou a přímo stylovou alternativou k sedacímu nábytku a do určité míry také k lůžkovému. Při výběru obou vždy řešíme hlavně jejich vliv na náš pohybový aparát. U sedacích vaků je tento problém vyřešen vlastní podstatou – svým tvarem se naprosto přizpůsobí tělu v jakékoliv pozici. Relaxace či dokonce lenošení nebylo snad nikdy příjemnější!
Účelnost a šíře využití našich sedacích vaků jsou podpořeny i minimálním množstvím, které si pro sebe či pro své obchodní partnery můžete objednat. Je jím to nejmenší možné, tedy jeden kus s termínem dodání 3 až 4 týdny. Pokud se jako plně zaměstnaný majitel či řídící manažer společnosti potřebujete ve své pracovně občas trochu uvolnit a současně hledáte efektní reklamu pro oči vašich návštěv, sedací vak vám nabízí obojí. Stejně tak další interiéry firmy lze podle vhodnosti – kanceláře zaměstnanců jistě uvážlivě – vybavit tímto nábytkem budoucnosti.
Ale zůstaňme u obchodních partnerů. Necítíte již nyní příjemné mrazení v těle, že originální dárek pro ty své máte vyřešen? Ať pro letní posezení na zahradě rodinného domu nebo u vánočních televizních pohádek, sedací vak ocení každý.
A při dokonalé relaxaci si s vděkem vzpomene na jeho dárce.