Pokročilé
vyhledávání
 

Slevy versus novinky

21.08.2018

Prázdniny se chýlí k závěru a škola i pracovní sezóna se kvapem blíží. Vaši obchodní partneři, zaměstnanci a jejich potomci určitě ocení vhodné reklamní dárky, které jim můžete poskytnout v řádu dnů ve slevách za velmi výhodné ceny nebo naopak jako žádané novinky.

Tričko Schwarzwolf Outdoor za padesát korun, tričko Slazenger či mikinu Stedman nebo kožený zásobník na vizitky za stovku? A co třeba Schwarzwolf Outdoor multifunkční nože a dynamo svítilnu kolem sto padesáti korun? To a celkem ke dvěma stům reklamních a dárkových předmětů ve slevách až do výše ¾ z původní ceny!

Tak tedy:

Psací potřeby – za slevy do 61 % lze pořídit kuličková pera v řádu korun jako rozdávací předměty na veletrzích a dalších promotion akcích, ale i soupravy psacích potřeb do dvou set korun pro manažery.

Kancelář – vedle psacích potřeb konferenční desky a slohy, pouzdra na mobil a iPad, vizitkovníky, diplomatky, atd. Kanceláře i školní lavice jsou vhodným prostorem pro reklamu a reklamní předměty v nich zajišťují značnou dávku loajality obdarovaných k dárcům.

Tašky - do kanceláří, škol, ale i na služební cesty a nákupy. Jak jsme psali už před čtyřmi roky, právě tašky měly u více než poloviny respondentů (53 %) výzkumu organizace ASI vliv na zvýšení pozitivního vztahu obdarovaných k inzerentům.

Nářadí – správný dodavatel zařídí i nářadí. Se slevou až 50 % to ale neumí každý a darovat kutilovi multifunkční nůž, nářadí nebo svítilnu značky Schwarzwolf Outdoor v řádu kolem sto a dvou set korun, to umíme jen my.

Reklamní textil – nejčetnější kategorie slevové rubriky čítá sedm desítek položek, ve většině značkových variant Stedman, Slazenger a Schwarzwolf Outdoor, od bavlněných a funkčních triček až po bundy a kalhoty.

Domácnostzapalovač, fondue, nákupní taška, potřeby a soupravy na víno, sada na čaj, louskáček na ořech,… A slevy od 18 do 50 procent!

Deštníky – i v dešti bude na podzim do zpěvu nejen s deštníky ve slevě, ale s kterýmkoliv z nabídky více jak dvou set položek, vybraným přesně na míru cílové skupině.

Reklamní předměty a dárky pro volný čas jsou celoroční hit a rád je dostává každý i na začátku školní a pracovní sezóny.

novinkách najdete přehlídku dvou tisíc položek širokého sortimentního spektra a celkem 14 značek! A kdo si počká, mnohé z nich jednou najde také ve slevách, zatímco my budeme naskladňovat další novinky. Tedy, žádné novinky versus slevy, ale obměna a vývoj nabídky podle trendů, přání zákazníků i jejich cílových skupin. Významná sezóna je před námi, vybírejte prosím.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag