Pokročilé
vyhledávání
 

Softshell - tři v jednom

20.02.2009

Přemýšlíte o reklamním předmětu, který odpovídá posledním trendům, je vysoce funkční a obdarovaný si ho zcela jistě oblíbí? Zkuste outdoorové vybavení z nové textilie s názvem softshell.

 Jedná se o látku složenou z několika vrstev, z nichž každá plní specifické úkoly. Vnitřní příjemný flís udržuje teplo a zároveň transportuje tělesnou vlhkost směrem nahoru. Vnější vrstva z hustě tkaného elastického vlákna s polyuretanovou vodoodpudivou úpravou zabraňuje vodě, aby se vsakovala do látky. Tenká membrána uprostřed zajišťuje na principu chemické absorbce odvod vlhkosti ze spodní vrstvy nahoru a zároveň působí jako bariéra proti větru a vodě z vnějšího prostředí.

Díky tomuto materiálu je možné pro outdoorové aktivity používat namísto několika oděvů oblečených přes sebe (tzv. cibulové oblékání) pouze jeden, který při nižší hmotnosti dokáže zajistit stejný komfort. A mnozí vyznavači outdoorových sportů jistě potvrdí, že každý gram, který nemusí nosit, je k nezaplacení.

Mezi značkami, které výrobky ze softshellové tkaniny zařadily do svého sortimentu, figuruje i Schwarzwolf, jejíž bundy patří mezi to nejkvalitnější, co lze v tomto sortimentu dostat. Když např. evropské normy označují materiál za nepromokavý už při výšce vodního sloupce 1300 mm, bundy Schwarzwolf propustí první kapku vody až při sloupci 7000 mm. Tato hodnota se plně projeví např. při prudkém lijáku nebo při sednutí či lehnutí na mokrou zem. Je také dobré vědět, že běžné softshellové oděvy ze sortimentu reklamního textilu se vyznačují nepromokavostí s ekvivalentem 2000 mm vodního sloupce a jsou pouze dvouvrstvé. Zájemce preferující kvalitu by si měl tyto údaje prověřit.

Výrobky Schwarzwolf se vyznačují také nízkým koeficientem tepelné odolnosti, což znamená, že velmi dobře zabraňují unikání tepla a není proto nutné pod ně oblékat další hřejivé oděvy. Poslední důležitou vlastností je malá hmotnost. Schwarzwolf Alaska váží pouze 640 g.

Zvolíte-li tedy jako dárek pro svého obchodního partnera bundu Schwarzwolf Alaska, můžete si být jisti, že darujete věc, která je moderní, praktická a hezká zároveň. Prostě tři v jednom, ať se na to díváte, z které strany chcete. Obr__zek2

schwarzwolf_alaska_women

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag