Pokročilé
vyhledávání
 

Stolujme s Vanilla Season!

31.08.2020

Nový katalog luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci je tu! Opět se přesvědčíte, že ne nadarmo má značka Vanilla Season slogan … art of living.

Tak tedy – umění žít s Vanilla Season! Nový katalog si stejně jako ty dosavadní dává za cíl nejen představit položky, ale přímo povzbudit chuť si něco dobrého dát, ať už jde o jídlo nebo nápoj, a to v příjemném prostředí a v dobré společnosti. Tištěná verze bude na recyklovaném papíře a již nyní si o ni můžete zažádat u svých account manažerů. Přesvědčíte se, že recyklovaný neznamená s nižší kvalitou, naopak! Už samo listování bude požitek, tím spíš, že každá rubrika a položka je představena uměleckou černobílou fotografií s efektem sépie. Změna je život, a zatímco dříve jsme nabídli kolem pěti, šesti rubrik a vloni žádnou, letos jsme předměty sestavili do tří kapitol:

Bohemia Crystal – postupným vývojem jsme pro nápoje vytvořili bohatý program z kvalitního skla Bohemia Crystal. Celkem 19 produktů umožní servírovat veškeré nápoje, vodou a limonádami počínaje (např. Kiribati o objemu 350 ml!), přes aperitivy (např. Hamedam v unikátním tvaru rozevřeného tulipánu), klasické „panáky“ (např. v jedinečných sklenkách Dilam s barevným tónováním), až k bílému a červenému vínu (to první Moreton, druhé Wanaka, oboje v balení po dvou nebo šesti kusech) a slavnostnímu přípitku sektem ve sklenicích Wangi. Další produkty s tajuplně a romanticky znějícími názvy Hatta, Paparoa, Liwa, Tumai, Papua ve třech variantách, Nukualofa, Akaroa a Fiji objevíte pro své obchodní partnery jistě rádi sami.

Kouzlo domova – mezi 10 produkty najdeme i 4 novinky tohoto katalogu. Dabahan je keramický hrnek o objemu 400 ml s korkovým dnem a designovým plastovým víčkem. Dno slouží jako podtácek s tepelněizolačními vlastnostmi a s hrnkem působí velmi dekorativně. Láhev na vodu z tepelně odolného borosilikátového skla Indaur o objemu 550 ml spolu s korkovým rukávem a bambusovým víčkem udělá z konzumace studených či teplých nápojů skutečný zážitek. Milovníkům kvalitního vína mezi Vašimi cílovými skupinami udělá radost sada Yanaria, sestávající z dvoupákové kovové vývrtky a dvou skleněných zátek v rozdílných velikostech. A konečně Maizuru! Hi-tech není jen design tohoto elektrického zapalovače, ale i jeho dobíjení, které ve výsledku umožní 100 až 200 použití. A co je Beerbara, Pilbara, Pilbara set, Mago, Mangaia a Abela? Objevte je!

Radost z vaření – 12 předmětům vévodí kvalitní nože a jejich sady (Annaka, Abadan, Kobe, keramické nože Fukui a skládací Kiso, porcovací Kitakami s vidličkou), ale jistě nepřehlédnete ani sadu sekáčku na bylinky s prkénkem Tanganika nebo keramický stojánek na vařečku a pokličku Kamakura. A když prkénka, tak na labužnickou degustaci sýrů sada Iwaki se servírovacím nožem a vidličkou a na zážitkovou konzumaci sýrů, uzenin nebo pečiva s dvěma miskami na různé pochutiny – sadu Takaoka. Pokrmy si obdarovaní okoření čerstvě namletým pepřem s pomocí bambusového mlýnku Wrai a jsme ve finále a současně na začátku: suroviny na přípravu lahůdek lze nakoupit do skládací tašky s květinovým vzorem Batna ve výběru z pěti barev.

A jsme tedy ve finále, kdy už zbývá popřát – dobrou chuť a pohodu s Vanilla Season!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag