Umění žít s Vanilla Season

15.09.2011

Tak je to tady! Představujeme vám novou značku na českém trhu - Vanilla Season – a její první katalog dárků určených k přípravě jídel, stolování i relaxaci. Designově vytříbené a účelné kulinářské náčiní povýší stolování vašich obchodních partnerů či zaměstnanců, nebo kohokoliv dalšího, koho obdarujete. Povýší o co? O umění žít s Vanilla Season.

Mahal_02Protože naprostá většina lidí ráda stoluje, jí a ochutnává dobrá jídla, popíjí osvěžující nápoje a mnozí z nás je i rádi připravují, není se co divit, že reklamní gastronomie je jednou z nejoblíbenějších kategorií 3D reklamy. Uvést novou značku na trh v jakémkoliv sortimentu vyžaduje vždy nemalou práci, ale v oblasti, kterou zahrnuje Vanilla Season, jde o práci velmi příjemnou. Až si prohlédnete katalog prvního souboru 24 předmětů určených ke kultivované gastronomii, snad budete souhlasit, že začátek se povedl. Zboží je rozděleno do několika kategorií - Příprava jídla, Koření, Čaj a káva, Víno a Relax. Funkčnost, účelnost a spolehlivost předmětů „na vlastní kůži“ vyzkoušel mistr ve svém oboru, šéfkuchař hotelu Mandarin Oriental Praha, pan Jiří Štift. Své originální pokrmy náčiním Vanilla Season skutečně připravil a jeho recepty jsou součástí balení vybraných předmětů. Nicméně v katalogu je možné už jen prostřednictvím fotografií provést malou degustaci. Všechny předměty jsou precizně zabaleny v kvalitních dárkových baleních a každý z nich lze objednat v množství od jediného kusu. Novou značku uvádíme na předvánoční český trh s naším výhradním zastoupením a k odběru budou připraveny v průběhu září až října. Pro ty, kteří do konce tohoto roku objednají předměty Vanilla Season nad limit 10 tisíc korun, máme připravený lákavý bonus v podobě kuchařské knihy „Šéfkuchařův rok“. A ten, kdo nakoupí zboží této značky za více než 70 tisíc korun, získá účast v kuchařském kurzu pod vedením samotného autora knihy, šéfkuchaře Jiřího Štifta, kterému tak doslova nahlédne do kuchyně. V polovině měsíce září vám bude k dispozici katalog prvního souboru předmětů.Obdržet jej je možné obvyklým způsobem prostřednictvím webových stránek, e-mailem nebo stačí zatelefonovat svému account manažerovi, na nejbližší pobočku iMi Partner, případně do centrály společnosti.

Co je tedy posláním nové značky reklamních a dárkových předmětů určených pro zážitkovou gastronomii? Vanilla Season chce nabídnout nejen nadčasový design spolu s praktickou funkčností, ale také umocnit pozitivní emoce spojené s vařením, stolováním a setkáváním s přáteli. Vanilla Season jsou dárky pro vaše partnery, kteří umí žít. Vanilla Season přináší inspiraci při vaření, dává radost ze stolování, je potěšení z relaxace. Vanilla Season… art of living.

Manipur_openManipur_closed