Pokročilé
vyhledávání
 

Unikátní projekt „Sluneční škola“

02.04.2012

Naše firma se dlouhodobě věnuje charitativním projektům na podporu handicapovaných dětí. Handicap však nemusí pouze fyzický, ale také sociální nebo geopolitický.

Vážení zákazníci,
pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit unikátní projekt „Sluneční školy. Občanské sdružení Surya surya_imi_partnerpostavilo ve vesnici Kargyak v nejvýše obydlené indické části Himalájí ekologickou, energeticky nezávislou budovu školy, která umožňuje celoroční výuku. Škola v maximální míře využívá slunečního záření a je vystavěna s respektem k tradiční místní budhistické architektuře. Byla postavena z místních materiálů, tedy z kamene, dřeva a nepálených cihel. Budova je vybavena i moderními prvky pro osvětlení učeben a napájení počítačů.
Za pomocí sponzorů a dobrovolníků se podařilo v roce 2008 školu slavnostně otevřít. Rodiče se již nemusí rozhodovat, jestli své děti poslat do vzdálených měst za vzděláním, nebo zda se nikdy nenaučí číst a psát.
schwarzwolf_imi_partnerŠkola však potřebuje nadále peníze na výuku a svůj provoz, který je stále hrazen ze sponzorských darů a charitativních projektů občanského sdružení Surya. Vy můžete na tento projekt také přispět buď přímo nebo nákupem zboží Schwarzwolf. Z každého prodaného předmětu věnujeme 1 Kč právě na provoz Sluneční školy.

S pozdravem,
Tomáš Kaderka
iMi Partner, a.s.
Předseda představenstva

slunecni_imi_partner_1 slunecni_imi_partner_2

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag