Pokročilé
vyhledávání
 

Úplně jiný deštník

18.10.2010

Do podzimních plískanic není radno vycházet bez spolehlivého deštníku. Zajímavým reklamním předmětem či dárkem tak může být deštník s potahem ošetřeným nanoimpregnací.

4900_c124_gJe jen otázkou času, kdy budou běžně dostupné výrobky z nanovláken. Zatím nás může hřát vědomí, že ve vývoji technologie k jejich výrobě máme díky výzkumnému týmu profesora Oldřicha Jirsáka z Technické univerzity v Liberci světové prvenství.
Prozatím se tedy „spokojme“ s nanočásticemi. Ty jsou známy již ze staré Číny a Egypta, kde se prý tzv. rozpustné zlato používalo nejen k léčení, ale i ke zdobení skla či keramiky. V londýnském muzeu návštěvníci mohou obdivovat asi šestnáct set let staré římské skleněné poháry s přídavkem sloučeniny zlatých a stříbrných nanokrystalů. Dodnes není známo, jakou technologii tehdejší mistři skláři při jejich výrobě používali.
Ale vraťme se do současného podzimu. Bohatou nabídku deštníků jsme aktuálně rozšířili o skutečnou hi-tech „vychytávku“ v podobě exkluzivních deštníků značky FARE. Jejich povrch je ošetřen patentovanou metodou „Nano-pel coated film“. Impregnační vrstva nasycená nanočásticemi zaručuje okamžitý odvod vody z potahu deštníku a tím jeho neustálou suchost. Dá se říci, že voda z jeho povrchu doslova odperlí. Neusazuje se na něm ani prach a další nečistoty, včetně oleje nebo barev, a deštníky také velmi dobře odolávají větru.
Přišel váš obchodní partner nebo zaměstnanec za zákazníkem na obchodní jednání a venku leje jako z konve? Nevytřepává dramaticky deštník po chodbách či kancelářích? Obdarovali jste jej totiž jedním ze tří nabízených modelů opatřených nanovrstvou. Automatický Nano deštník s konstrukcí ze skelných vláken má průměr 115 cm a díky svému elegantnímu provedení bude vhodným doplňkem skutečným gentlemanům. Skládací Stormmaster o průměru 105 cm je hned po vstupu do budovy možné složit a uschovat v tašce či kufříku, stejně jako osmipanelový Nanobrella AOC Square mini ve tvaru čtverce o rozměrech 88 x 88 cm. U všech tří deštníků je garantována účinnost po celou dobu životnosti.

Jak zdůraznil profesor Oldřich Jirsák, nanomateriály představují zcela nový typ hmoty, jejíž projevy jsou jiné než u materiálů známých rozměrů, a z toho vyplývají nové účinky a možnosti použití. Díky jim lze očekávat zásadní změny v medicíně, v průmyslu, výpočetních technologiích nebo třeba v čištění vody a ochraně přírody.
Nabídněte některé z těchto nových možností svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům už dnes.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag