Pokročilé
vyhledávání
 

Uvítejte kolegy zpátky v práci

11.05.2020

Karanténa zvolna a snad jistě končí a možná i Vaše firma nebo instituce povolává své zaměstnance zpátky z homeoffice na pracoviště. Uvítejte je balíčky osobních ochranných a dalších pomůcek.

Epidemie koronaviru prověřila každého z nás. Kromě náročných, omezujících preventivních opatření jsme zažívali - a ještě mnozí budeme - i osobní ekonomické či sociální problémy a podpora v podobě cíleně vybraného dárku bude každým přijímána s otevřenou náručí.

Vybrali jsme pro Vaše zaměstnance velmi potřebné produkty a sestavili je do tří uvítacích balíčků, které jim jistě rádi předáte při návratu do zaměstnání, ať už z homeoffice nebo v horším případě z neplaceného volna.

1. Bezpečně do práce i domů:

Schwarzwolf DENISON - reflexní gymbag DENISON je ve své konstrukci jednoduchý, elegantní, praktický a bezpečný! Celou zadní stranu tvoří reflexní materiál (splňuje požadavky normy EN ISO 20471 pro ochranné oděvy), uzávěr funguje rychlým stažením měkkých šňůrek, které zároveň plní funkci popruhů. Bezpečně do práce i z ní, to je, oč nyní běží!

Schwarzwolf POSO - bezpečnostní minisvětlo POSO skvěle doplňuje gymbag DENISON. Má klip k připevnění na popruh batohu či klopu bundy, ale i kroužek na klíče nebo k zavěšení např. na jezdec zipu bundy. Být viděn a vidět podporuje obezřetnost, které jsme se naučili mimo jiné při udržování vzájemné bezpečné vzdálenosti.

Respirátor FFP2 – „na ulici v žádném případě bez roušky, respirátoru, šátku či jakékoliv jiné ochrany dýchacího ústrojí!“ Na tuto výzvu asi nezapomeneme. Ani na rozepře o úrovni účinnosti ochranných prostředků z té či oné dodávky. U tohoto respirátoru víte jistě, že Váš zaměstnanec bude chráněn před 95 % virů, bakterií, prachových, pylových a smogových částic.

2. Pro vaše zdraví:

Obědová krabička – díky objemu 920 ml se do ní vejde pořádná porce jídla. S průsvitným víkem je transparentní a se silikonovým uzávěrem je pokrm bezpečně uložen. V celkem 4 barevných variantách, protože ani při stavu nouze není nutné rezignovat na možnost výběru.

SANVENER – chladicí sáček na svačinu z netkané textilie je lahůdka pro vyznavače retrostylu, ovšem v moderním materiálovém provedení. Netkaná textilie má uvnitř tepelně izolační fólii a svačina (s ohledem na velikost sáčku spíš několik svačin) zůstane čerstvá i v blížících se letních vedrech.

Desinfekční gel na ruce – během posledních měsíců jsme si osvojili nové návyky. Vedle přesného postupu při mytí rukou je to i používání dalších desinfekčních prostředků, jako jsou roztoky či gely. Ne vždy máme možnost si před jídlem (v autě nebo na ulici) ruce umýt, a tak osobní desinfekční gel s přídavkem máty, který spolehlivě zničí 99 % mikroorganismů na rukou, příjemně voní a zvláčňuje kůži, se vyplatí mít u sebe.

3. Chraňte sebe i své blízké:

Minikapesníky - balení 10 minikapesníků je dalším nepostradatelným pomocníkem. Vyčistit si nos, otřít ústa od jídla, nečistotu na rukou, případně krev z malé rány atd., ať už sobě nebo tak poskytnout pomoc bližnímu v nouzi.

Respirátor FFP2 – starý známý z prvního balíčku.

Desinfekční gel na ruce – další prověřená položka, tentokrát z druhého balíčku.

Schwarzwolf LANAO - chladicí ručník má ideální vlastnost pro blížící se léto: namočíme, vyždímáme, 3x až 5x natáhneme a v tomto stavu chladí i bez pocitu mokra.

Společně jsme to zřejmě zvládli. Darujte svým zaměstnancům předměty, které opravdu potřebují, vrátí Vám loajalitu. Tu firmy budou potřebovat v následujícím období snad nejvíce.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag