Pokročilé
vyhledávání
 

Vanilla Season aneb 5DR

23.09.2016

Hra s motivem 3DR znamená: 5 Dobrých Roků s Vanilla Season. Tolik let je značka na světě a dává lidem radost z vaření, stolování a relaxace. Ke třem dimenzím tedy můžeme přidat další dvě do pětky: zážitková gastronomie a pozitivní emoce. To vše opět najdete v novém katalogu značky.

Vloni jsme psali, že v jubilejním pátém katalogu je 48 reklamních dárků včetně 7 novinek a že čísla jsou totožná s předloňským katalogem. Letos je tomu zcela jinak!

V již šestém katalogu značky Vanilla Season vám na 72 stranách (tedy o 10 více než vloni) představujeme dokonce o 12 předmětů více (bez barevných a typových variant), což činí rovných 60 luxusních dárkových předmětů!

„Novinek jsme letos zařadili o poznání více než v předešlých letech, a to především z důvodu uvedení lokálních produktů, ať už vyrobených přímo v Česku nebo obecně v Evropské unii,“ vysvětluje strategii Irena Varaďová, Brand Developer společnosti iMi Partner a.s. „Důležitý je vzhled katalogu: každý produkt je na fotografiích dekorován kvalitními surovinami, případně dalšími vhodnými předměty a doplňky, s cílem vyvolat pozitivní emoce přesně v duchu sloganu značky – art of living.“

Novinek je celkem 18 (!), přičemž nejpočetněji jsou zastoupeny v rubrice Káva, čaj. Kultura kávy a čaje je i u nás na vzestupu a sady Tambora a Tripura ve variacích 2 a 6 šálků tomuto trendu vycházejí vstříc. Keramické produkty doplňují hrnky Mumbai, dodávané s kvalitním čajem a mléčenka s cukřenkou Lakadivy.

Bohemia Crystal. Kvalitní české sklo netřeba představovat a rozšíření nabídky produktů v rámci značky Vanilla Season je na místě. Vedle stálic v rubrice Víno, tvořících ucelený „balíček“ pro kulturu vína, jsme jimi obohatili kapitolu Snack / tapas. Sklenice na servírování nápojů ve společnosti jsou kvalitativním rozšířením nabídky: sady 4 kusů Hatta s neonovým tónováním v různých barvách, Kribati na vodu či typ nápojů long drink a Liwa na kvalitní koňaky či rumy mají jednoduchý, ale velmi elegantní design.

Třetí na novinky nejpočetnější rubrikou je  color: red;">Příprava jídla. Zapékané pokrmy jsou hitem a sady Nobi pro šest a Nobi mini pro dvě osoby jejich oblibu reflektují. Zapékací misky v sadách jsou od českého dodavatele, utěrky z Evropské unie a naběračky jsou od českého výrobce. U mnoha lidí vyvolá sekáček na bylinky ze sady Tanganika vzpomínky na klasické kuchyňské náčiní babiček, případně řezníků ze zabíjaček. Kulaté prkénko ze sady je české lokální výroby. Obohacením oblíbené grilovací soupravy o praktický a vkusný obal, do něhož se vejdou i utěrky a koření, a který umožní pohodlný převoz mimo domov, vznikla grilovací sada v účelném boxuJamato.

V rubrice Relax najdeme dvě novinky. Relaxační levandulová sada vonného polštářku a soli do koupele Kohala je dodávána z České republiky a polštářek je vyráběn přímo v chráněné dílně. Elegantní váza Fiji doplňuje sortiment z kvalitního skla značky Bohemia Crystal.

Na závěr jen tolik, že šestá rubrika Koření vyšla letos, co se týče novinek zkrátka, ovšem o to více – jako už pět let značka Vanilla Season - stojí na tradici kvality, elegance, designu a příznivých cen luxusních dárků.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag