Pokročilé
vyhledávání
 

Vánoce, Vánoce přicházejí

22.08.2014

Vybírat dárky B2B a B2C zákazníkům, obchodním partnerům i zaměstnancům k vánočním svátkům je požitek. Tak tedy – náš nový Vánoční katalog je zde!

Klasickou a rozvernou píseň o příchodu Vánoc jsme zmínili už před rokem. K představení zbrusu nového Vánočního katalogu, tentokrát s motivem pleteného vzoru, jsme si dovolili opět použít úvodní verš písně. Abyste si tedy nákupní proces reklamních a dárkových předmětů pro své cílové skupiny opravdu užili, už nyní máte k dispozici virtuální Vánoční katalog naší společnosti. Pro získání jeho tištěné verze budete moci kontaktovat svého account managera v prvním zářiovém týdnu.

Na 59 stranách nového katalogu najdete 175 pečlivě vybíraných předmětů a souprav, které jsme vyhodnotili jako ideální předvýběr pro vaše účelné a snadné rozhodování. 112 novinek tvoří dokonce vyšší podíl než vloni, a to něco přes dvě třetiny z celkového počtu! V nabídce je mnoho předmětů pro děti nebo i vnoučata vašich obchodních partnerů. Novinkami jsou například kanadské stavebnice mořských živočichů a dinosaurů značky Bloco se spoustou barevných dílů ze zdravotně nezávadné tvrzené pěny. Další novinkou pro děti je funkční autodráha Tagamoto s autíčky, které zvuky i světly reagují na čárové kódy zatáček, křižovatek, značek a dalších změn v dráze složené z celkem dvaceti dílů. Na stejné stránce katalogu vás jistě zaujmou svítící figurky Darth Vader a Mister Yoda z legendárních Star Wars v podobě přívěsků a na následující stránce najdete oblíbené Nano brouky, co porážejí gravitaci.

Nejen dětmi živy jsou Vánoce. Vhodně obdarovat ženy mezi vašimi obchodní partnery a zaměstnanci je velice důležité. V této souvislosti si dovolíme upozornit na novinky v podobě kosmetických sad s lesky na rty, rtěnkami, tužkami na oči, očními stíny… O stránku dále najdete mimořádně originální dárek Mindanao v podobě perly přání, kterou si obdarovaná osoba sama vyloupne z mušle ukryté v ozdobné plechovce a vytvoří si originální náhrdelník.

Výběrem stylově balených čokoládek Fair trade dáte jejich příjemcům najevo svou společenskou odpovědnost podporou producentů zemí třetího světa a co hlavně – jsou velmi chutné! Když jsme zabrousili do gastronomie, zaměříme vaši pozornost na tři sady značkového anglického porcelánu Wilmax v elegantních dárkových krabičkách, z toho dva sety na čaj a jeden na kávu. Pro sklenice na víno Kiara a Melman  z českého skla Bohemia Crystal nemusíme chodit daleko, postačí se jen podívat na vedlejší stranu č. 45.

Každoročně do Vánočního katalogu umisťujeme zimní oděvy a z jejich novinek můžeme jmenovat modrou a červenou verzi celopropínací fleecové mikiny se softshellovými díly v namáhaných místech Schwarzwolf Besila.

Novinky se prolínají se stálicemi a zřejmě největší z nich je již po několik let sada na lití olova Odin ve stylovém balení a s výkladem k jednotlivým odlitým tvarům.

Vánoce jsou svátky nejen krásných lidových zvyků, ale hlavně štěstí a radosti. Obojí máme ve vlastních rukou víc, než se mnohdy zdá a včasný výběr vhodných dárků pro nejbližší, pro přátele, ale právě i pro obchodní partnery a další cílové skupiny je k tomu základem.

VANOCE

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag