Pokročilé
vyhledávání
 

Vánoce!

19.09.2011

Nevadí, že je teprve září, pro reklamní předměty začínají Vánoce teď. iMi Partner opět vydává speciální vánoční katalog. Letos má 78 stran s možností výběru z 383 dárků! Novinek je přitom 230, což v přepočtu na procenta znamená přibližně 60 % nových předmětů.

Samozřejmě si můžete vánoční dárky vybírat na našem webu www.imi.cz. Přece jen ale otevřeme obálku plnou hvězd a dalších magických motivů na pozadí vánoční oblohy a podíváme se na několik předmětů. Určitě vás budou alespoň inspirovat, případně rovnou vyřeší vánoční dárky pro vaše obchodní partnery nebo zaměstnance.

Oblíbené sady potravin a nápojů letos nabízejí originální provedení - slanou nebo sladkou sadu s vinným konfitem. To je vlastně lahodné želé z vína, které má aromatickou chuť i vůni a také široké využití ve vánoční gastronomii. Ovšem nejlepší je dát si konfit přímo po lžičkách. Milovníkům produktů s předponou "bio" - nejde samozřejmě o pozvánku do kina - nabídněte Bio sadu s bio-potravinami a s bio-kuchařkou v elegantním proutěném koši. Na kapra bez jakékoliv předpony a hlavně beze strachu si obdarovaný troufne se Sadou na kapra, která vedle nezbytné paličky a nože obsahuje i zástěru a hlavně něco na kuráž - peprmintku a likérku. "Bojová" souprava je uložena ve vánoční odnosné tašce, a pokud ji jako dárek obdrží hosté předvánočního eventu vaší firmy v závěru akce, jeho praktičnost i vtipnost jistě ocení.

Čím by byly Vánoce bez vánočních dekorací? Jsou vždy vítanými dárky a originální dekorace od českého výrobce se velmi dobře hodí k ozdobení dveří a oken.

Nebo hledáte luxus? Z velkého množství předmětů značek Ungaro, Nina Ricci, Jean-Luis Scherrer, Cerruti 1881, Cacharel, Parker, Balmain, ale také Schwarzwolf nebo Tescoma vyberete dárek i pro toho nejnáročnějšího obchodního partnera. Na každém dalším dárku najdete vždy něco, co udělá obdarovaným radost.

Tím nejlepším vánočním dárkem pro něj, pro vás a pro všechny blízké jistě bude vzájemné přání zdraví a spokojenosti.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag