Pokročilé
vyhledávání
 

Vánoční dárky na poslední chvíli?

03.12.2010

Dostali jste se do situace, že vám pracovní shon před koncem roku nedovolil včas vyřešit vánoční dárky pro vaše obchodní partnery a zaměstnance? Tou nejcennější devizou při vyřešení problému je nyní čas.

reklamni_predmet_4070013sa3To neznamená, že se musíte spokojit s čímkoliv. Na objednávání výroby vánočních reklamních a dárkových předmětů podle vašich představ je sice opravdu dost pozdě, ale profesionální dodavatel s dostatečnými skladovými zásobami a širokým sortimentem se do vašeho vkusu jistě strefí. A pokud je u mnoha 3D předmětů doba dodání podle množství i do dvou pracovních dnů, může být váš problém vyřešen opravdu velice operativně. Z jednotlivých skladových položek je koneckonců možné sestavit dárkový soubor téměř „na míru“.
Od obecných informací přejděme ke konkrétnímu návrhu. Jsme v čase firemních předvánočních eventů. Bez dárků předávaných v závěru jinak určitě vydařených akcí se však neobejdete. Co takhle ozdobná vánoční taška Klupen nebo Sloty s obsahem vhodným například k výletu za silvestrovským či novoročním ohňostrojem? Obdarovaní zcela jistě při takové výpravě ocení něco teplého na zahřátí, co si předem připraví ve značkové Schwarzwolf Garmisch Termosce, vyrobené z nerezové oceli a s obsahem 0,75 l. Stát nebo sedět někde v zimě a čekat na světelnou show zrovna na pohodě nepřidá, a do tašky tedy můžete přidat jemnou, ale velmi teplou deku Hoty. Spodní strana je vyrobena ze 100% polyesteru, zatímco vrchní pletená kombinuje 95 % polyesteru a 5 % akrylu a deka z této strany působí dojmem luxusního pleteného svetru. Je zabalena ozdobnou mašlí, stejně jako další přikrývka Lamp. Ta má šedou barvu s proužky a je ze 100 % z materiálu coral fleece. Jde o speciální, velmi lehký a jemný fleece, který má nejen zajímavý vzhled, ale je mimořádně příjemný na dotyk. Pokud váš klient upřednostňuje pohodlí a rád tráví zimní večery například u televize, s těmito dekami si chvíle klidu užije ještě lépe.
Širší využití při trávení Vánoc či Silvestra na horách může nabídnout dárkový koš Španělský set. Najdou se v něm jak gastronomická překvapení, tak i něco pro trávení volného času, ať už při nepřízni počasí nebo večer po návratu ze sjezdovky či projeté stopy.
Samotný koš i vánoční ozdobné tašky je jistě vhodné opatřit věnováním. Postačí kartička nebo visačka, u kterých je termín dodání tisku standardně do sedmi pracovních dnů od korektury návrhu.

Tak co? Líbí se vám tyto návrhy? Ať je vaše odpověď jakákoliv, dlouho odkládané řešení vánočních dárků je na dosah…

reklamni_predmet_4070010MA2reklamni_predmet_5030020SA3reklamni_predmet_5340110SA3reklamni_predmet_5340120SA3 reklamni_predmet_9190050IP1

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag