Pokročilé
vyhledávání
 

Vánoční výběr

13.09.2019

A je tu výběr z těch nejvhodnějších vánočních dárků, od rozdávacích drobností za pár korun až po vynikající vína pro obchodní partnery. Je tu Vánoční speciál!

Na webu je odkaz na Vánoční speciál už nějakou dobu k dispozici, tedy se na něj podívejme společně podrobněji. Září je už ten pravý čas k řešení vánočních dárků pro všechny cílové skupiny, i když virtuální katalog nabízí mnoho předmětů s termínem dodání od 4 do 7 dnů. Další zde jsou s „dostupností na dotaz“, takže, pojďme na to. Na 45 stranách najdete celkem 133 položek:

Svíčky a svícny – mezi 11 produkty zaměříme pozornost na dva s tématem Advent. Relief je souprava 4 adventních svíček v transparentní krabičce a ozdobnou mašličkou, vše v jednotném stříbřitém provedení - vkus a elegance pro obchodní partnery i zaměstnance. Svíčku Jolanda s vyznačenými adventními dny ke každodennímu zapálení ocení každý, kdo má rád dobré nápady.

Ozdoby a dekorace – z 9 položek vybíráme Folk, vánoční řetěz s LED světýlky ve tvaru dřevěných hvězdiček a lahůdku pro rodiče s malými dětmi – papírový Betlém k sestavení a s figurkami Josefa Lady.

Františky a olovo – od vůně františků k bezpečnému lití olova, které se soupravou Lada určitě dopadne méně dramaticky než ve slavné scéně z filmu Pelíšky.

Santa, sobi aj. – hračky, figurky, pytlíky a jiné produkty s motivy Santa Klause, sobů apod. z textilu v 11 položkách. Pojítko s následující kategorií představuje fleecová deka Pula v objetí soba nebo medvěda. Tak tedy:

Deky, župany, ručníky – textil je oblíbený v každém ročním období, ale v zimě nejvíc, zvláště když hřeje. Od dek a polštáře se přesuneme k pěti položkám značky The One: župan a sady ručníků pro všechna již zmíněná čtyři roční období v jednotlivých variantách.

Kosmetika – vybrat jen 4 sady kosmetiky nebylo lehké, ale jen se na ně podívejte: mandarinka nebo meruňka, pivní, levandulová a perníková. Pokud jsme jako vhodné vánoční dárky pro manažery uvedli víno, zde se pohybujeme ve stejné kategorii cílových skupin.

Na stůl – louskáček na ořechy, sada vykrajovátek, ozdobné plstěné hvězdy, stolní kalendář, dřevěný kalendář v designu stromku, sada na fondue, sklenice na šampaňské, porcelánový hrnek s hvězdou, stejně zdobená porcelánová sada, vánoční keramicky hrnek.

Čaj, káva, pochutiny – z nejčetnější kategorie s 31 položkami vybereme několik variant sušenek sester Trapistek, vyráběných podle starých italských receptur. Více potravinových sad může reprezentovat například dárkový koš Desire ve třech velikostech s doplněním potravin a nápojů podle Vašeho výběru. Těmi může být medovina v lahvích v unikátních provedeních, ke kterým jsme se propracovali přes vánoční tašky.

Pro víno – blížíme se ke klenotu Vánočního speciálu – k vínu, a to si žádá náležité doplňky: tašky a luxusní dárky značky Vanilla Season: sadu na víno a sklenice na bílé nebo červené víno a na šampaňské.

Víno – už je pouze na Vás, které z 26 vín zvolíte jako dárek na závěr předvánočních eventů. Vypsat by si zasloužila všechna.

A jsme na konci a současně na začátku Vašeho výběru vhodných vánočních dárků.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag