Pokročilé
vyhledávání
 

Zablobujte žvýkačku

09.02.2011

Přijít na trh 3D reklamy s něčím neokoukaným je těžké, ale občas se to podaří. Takovým předmětem je určitě Blob – pojídač žvýkaček, který má nápad, je užitečný, příjemný na pohled i dotyk a nabízí také efektivní možnost reklamy.

Zná to snad každý z nás. Kam se žvýkačkou, když nám v restauraci číšník přináší objednaný pokrm nebo nápoj? Rozhodně nepatříme k těm, kteří ji přilepí na spodní stranu stolu nebo židle. Případně se potřebujeme zbavit prázdného obalu od cukru či sušenky, pokud jsme si dali kávu nebo čaj. Ovšem popelník plný odpadků (nejsme-li v nekuřácké restauraci) nemají rádi ani kuřáci, ani obsluhující personál.
Z jiné strany: v současnosti jsme svědky toho, že pro firmy je čím dál obtížnější upoutat pozornost zákazníků. V restauracích a barech, kde lidé chtějí strávit příjemné chvíle a zdrží se v nich relativně delší dobu, by o reklamu stálo nemálo firem, ale je zde velice složité pro ni poskytnout optimální možnosti. Ideálním místem je stůl, jenže prostor na něm je limitovaný a určený hlavně předmětům potřebným k pohodlné konzumaci. Logo na popelníku, menu či nabídkovém stojánku - tím možnosti končí.
Předchozí dva problémy řeší takřka dokonale Blob, který „pojídá“ žvýkačky a jiné drobné odpadky. Jeho tvaru a celkovému provedení téměř dokonale odpovídá i význam toho slova: kulička, hrudka, kapka… Vše je provedeno tak, aby se do malého prostoru o rozměrech 80 x 70 x 57 mm vešlo co nejvíce drobných odpadků a ty zůstaly skryté pohledům zákazníků. Nikdo se přece nedívá rád na použité žvýkačky, párátka nebo zmačkané papírky obalů! Jak to funguje? Blob vyrobený z pružného silikonu se uchopí ze stran a lehce zmáčkne. Otevřou se jeho „ústa“, ve kterých jednoduše a hygienicky zmizí nepotřebná drobnost a pouhým povolením stisku se otvor opět uzavře.
Blob je vyroben z tepluodolného, nepřilnavého a antistatického materiálu, takže je snadno omyvatelný. Pro mnoho hostů se jistě také stane příjemnou hračkou při hovoru. Kdyby přitom nedopatřením spadl na podlahu, zůstane uzavřen a jeho obsah se rozhodně nevysype. Už vůbec nehrozí, že by se rozbil.
Díky nevšednímu a příjemnému vzhledu bude Blob určitě přitahovat pozornost a tu si získá i na něm umístěné reklamní sdělení. K dispozici je plocha k potisku o rozměrech 45 x 45 mm po obou stranách. Předmět je nabízen v deseti barvách a je možné jej objednat i v provedení svítícím ve tmě.

Blob v budoucnu jistě najdeme i v kancelářích, protože kdo by běhal s každou drobností ke koši u dveří? Tak originální a užitečný předmět s vaší reklamou ocení na svých pracovních stolech (ale i na jídelních v domácnostech) vaši obchodní partneři i zaměstnanci. Nebo jejich děti jako pokladničku? Proč ne, fantazii se přece meze nekladou. Vždyť jde vlastně o hračku.

blob01

blob04

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag