Zpátky do školy za dvacku?

29.06.2009

Prázdniny teprve začínají a rozhodně nechceme děti posílat zpět do školy. Vy ale plánujete svou marketingovou komunikaci na měsíce dopředu. Děti školou povinné a jejich rodiče jsou poměrně častá a velká cílová skupina.

V době, kdy všechny školní pomůcky musí rodiče dětem kupovat, jsou dárky tohoto typu ceněné. Může to být drobnost ve formě příbalu, výhry ve spotřebitelské soutěži nebo malý akviziční dárek předaný při návštěvě obchodního partnera, který má děti.

Když drobnost, tak doslova. Můžete si připravit drobné, z katalogu jsme cíleně vybrali předměty do 20 korun, jen některé se pohybují těsně nad touto částkou. Jak se však sami přesvědčíte, jde o věci nejen potřebné, ale i krásné.

alesZačneme těmi nejmenšími, pro které by škola měla být opravdu především hrou. Většina dětí si ráda kreslí a maluje, a tak u nich zaboduje souprava šesti pastelek Výkres nebo rovnou dvanácti, které nabízí Kreslík. Pastelky mají úpravu z nelakovaného přírodního dřeva. Ořezávátko je součástí plastového víčka setu Honza, v jehož papírové tubě se skrývá i šest pastelek a totéž nabízí i Draft, ovšem v pouzdře z transparentního plastu. Kdo z nás by nevzpomněl na klasické voskovky! Bořek jich v kompaktní papírové tubě má celých třicet a jejich barevnost určitě malého kreslíře okouzlí. Pastelky a voskovky po osmi kusech kombinuje s ořezávátkem a mazací gumou Aleš.

Následující tři předměty mají to, co bychom nepřesně nazvali přidanou hodnotou, zatímco děti prostě výsknou: „To je hezký!“ Přesně taková je Marien, beruška v krabičce z průhledného plastu. V té jsou kromě ní miniomalovánky se šesti pastelkami, které lze uvést do „provozní“ polohy zasunutím do otvorů ve hřbetě berušky, jež symbolizují její tečky. To ale není všechno. Hřbet berušky je snímatelný a v jejích útrobách se skrývá ořezávátko. Vysmáté voskovky – chtělo by se říci při pohledu na pouzdro soupravy se šesti tužkami Krajon. To je vyrobeno z bílého plastu ve tvaru usmívajícího se zvířátka – lva nebo žáby. Stále cenově velmi přijatelnou výjimku v naší peněžní relaci představuje Mazlíček a až si jej prohlédnete na obrázku, pochopíte,                                                                                     že se mu prostě nedá odolat. bendy2

Tužka z ohebného plastu s mazací gumou Bendy je opravdu spíše hračkou, možná i ke chlubení před spolužáky, ale radost jí určitě uděláte. Není nad pořádek, jakoby říkalo Ligne, plastové pravítko s motivy zvířátek, bez kterého se vzorný žáček neobejde. A protože je tužkami a pastelkami náležitě vybaven, bude k nim potřebovat i kulaté pouzdro Afra s mazací gumou a ořezávátkem.

Co si budeme povídat, škola je někdy stres a v širokém výběru antistresových hraček určitě najdete tu, která dítěti pobyt ve třídě ulehčí. Může jít o Kostku v podobě házecí kostky, líbit se bude i Smajlík, který evokuje moderní komunikační symbol, malým zeměpiscům padne do noty Planetka ve tvaru zeměkoule a Chaloupka je vhodná pro děti, které se už nemohou dočkat, až půjdou domů. Nejmenovali jsme všechny, ale přece jen nezapomeneme, že i škola je místem pro lásku. Pokud kluci své city k vyvolené dávají najevo taháním za copy nebo štulcem do žeber, třeba ji víc potěší Animou  ve tvaru červeného srdíčka. smajlik

Škola je přece základ života!mazlicek

sesit