Pokročilé
vyhledávání
 

3DR energie do kapsy

05.12.2014

Spotřební elektronika je oblíbenou volbou reklamních a dárkových předmětů. Co takhle aktuální hit v podobě přenosného záložního dobíjecího akumulátoru, tedy powerbanky?

Známe to všichni: ať už jsme kdekoliv mimo domov či kancelář, je velmi nepříjemné, když se vybije baterie našeho mobilního telefonu. Zvláště v případě moderních dotykových zařízení jde o častý problém, protože den dva běžného provozu na jedno nabití uběhne jako nic. Pak stačí provést energeticky náročnější akci jako je několik fotek na večírku nebo pročítání zpravodajských portálů a naše skvělé multifunkční zařízení se poroučí. Musíme, potřebujeme a hlavně chceme být k zastižení, protože takový je nyní svět. Problém vyřeší powerbanky.

Tato drobná zařízení mají velmi vysoký poměr hodnoty ke své hmotě pro to, co umí a hlavně co svému uživateli vyřeší – být stále ve spojení. Cena zařízení není z nejnižších, pohybuje se v rozmezí od několika set až ke třem tisícům korun, ale opět – v poměru k nabízené službě je naprosto přijatelná.

V zásadě platí, že pokud chcete svým obchodním partnerům darovat užitečný a zároveň designově vytříbený hi-tech dárek, powerbankou se strefíte vždy. Naprostá většina manažerů všech řídících úrovní používá chytré mobily i tablety a jako dárce záložní energie si můžete reklamním efektem tohoto předmětu a hlubokou identifikací obdarovaného s vaší firmou být stoprocentně jistí. Vždyť situací, kdy se mobilní komunikační zařízení v nepravý čas vybije, může být spousta. Zdaleka nejde pouze o pracovní, ale i volnočasové aktivity od víkendu na sjezdovce v zimním resortu až po adrenalinové aktivity v drsných přírodních podmínkách, kde by vybitá baterie telefonu mohla znamenat i vážnou krizi.

Ceny powerbank do značné míry závisí na kapacitě jejich baterií, ale také na příslušenství. Některé patří spíše k zařízením první pomoci a baterii chytrého mobilu s obvyklou kapacitou 1500 mAh dobijí jen o pár desítek procent. Jiné vládnou svou vlastní kapacitou kolem 10 tisíc miliampérhodin a telefon plnohodnotně nabijí třeba až sedmkrát. Jede váš obchodní partner do míst, kde nenajde potřebnou zásuvku do sítě nebo třeba i čas na dobíjení? Nevadí, má přece energii od vás!

Příslušenství powerbank závisí na typu. Většinou mají k dispozici USB dobíjecí kabel, LED kontrolku zbývající kapacity, ale existují i zařízení na dobíjení dvou zařízení současně – například také GPS navigace nebo MP3 - s integrovaným kabelem s microUSB koncovkou a lightning konektorem.

Na začátku zmíněná spotřební elektronika nabízí vedle powerbank širokou škálu reklamních a dárkových předmětů. Konkrétně pro mobily, tablety, notebooky i klasické PC jich pro vaše cílové skupiny máme k dispozici více než pět set:

Zařízení k mobilu a tabletu – zde najdete nejen powerbanky, ale i sluchátka, stojánky, solární nabíječky, adaptéry, styly…, to vše v moderním hi-tech designu.

Doplňky k počítači – tady vládne široký výběr myší, podložky pod ně, USB huby, USB ventilátorky, USB světýlka atd.

USB flash disky – estétská přehlídka několika desítek populárních „klíčenek“ s kapacitou od 1 do 16 GB, pro labužníky i šperkové varianty s kamínky Swarovski.

Sluchátka a reproduktory – ať už pro grafiky ve vydavatelských domech, v reklamních agenturách nebo pro správce firemních sítí, případně pro kohokoliv pro relax u domácích počítačů, zde najdete to pravé „ořechové“.

Obaly – z různých materiálů pro mobily, tablety i notebooky a podobně jako u výše uvedených předmětů je nejvhodnější tiskovou technikou tampontisk, ve výjimečných případech také sítotisk a některé další techniky.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag