Pokročilé
vyhledávání
 

3DR pro další rok s generacemi Y a Z

30.07.2019

S blížícím se zářím míníme rok školní, kdy velká část generace Y - tedy mileniálů - a prakticky celá generace Z zasednou do lavic všech typů a úrovní škol i učilišť a budou se připravovat na samostatný profesní život. Investujte do budoucí klientely vhodnými, tedy účelnými a vkusnými reklamními předměty pro úspěšnou výuku!

O tom, jak významná a zlomová je generace Y, jsme psali v červnu loňského roku – To pravé pro mileniály? Reklamní předměty! Článek vycházel z výzkumu asociace PPAI se závěrečným tvrzením: Ze všech nástrojů reklamy nejvíce právě reklamní předměty vedou mileniály k tomu, že se stanou zákazníky značky (88 procent z nich!). Vůdčí postavení tohoto klasického nástroje je v porovnání s druhým v pořadí – sociální média (62 %) – u generace Y možná překvapivé, ale text přesně vysvětluje, proč tomu tak není. Jak je to s internetovou generací Z dnešních teenagerů a dětí výzkum neřešil, ale i kdyby si u ní oba reklamní nástroje prohodily pořadí a počet procent, reklamní a dárkové předměty pro ně mají zásadní význam.

Zřejmě nejoblíbenější kategorii reklamních a dárkových předmětů u obou generací - pro volný čas – ponecháme stranou, protože tu o prázdninách už naplno užívají a podíváme se na (z obchodního hlediska) aktuální sortiment – školní předměty:

V cca 150 vybraných položkách nejdete zápisníky, bloky, slohy, konferenční desky, lepicí papírky na poznámky, značkovače, kalkulačky, psací a kreslicí potřeby, zvýrazňovače, pouzdra na tužky, sady školních potřeb, batohy, tašky cestovní, na dokumenty, na notebook, aktovky, ořezávátka, pravítka a úhloměry, těžítka, obaly na mobily, sluchátka, podložky pod myš, lunchboxy, kelímky a hrnky na nápoje, …

Zvláštní pozornost věnujeme značce psacích a dalších kancelářských potřeb Senator. V půlce června jsme ji poprvé prezentovali v rozesílce s informacemi o prvních čtyřech kuličkových perech v cenách jen od 12,50 do 39,50 korun! Design, vkus, elegance a praktičnost jsou společné všem:

Senator Super Hit Bio – v šesti barevných provedeních a s jednotně bílým klipem, z biologicky odbouratelného materiálu, u něhož jsou možné barevné odchylky, které celkovému vzhledu pera nejsou na závadu, ba naopak.

Senator Challenger - kuličkové pero z mírně transparentního plastu, s výrazným a ergonomickým klipem, a to v šesti variantách.

Senator Nature Plus – podobně jako u Super Hit Bio matný povrch s ohledem na biologicky odbouratelný materiál, k výběru opět ze šesti barev a nesmíme zapomenout, že všechna čtyři kuličková pera mají originální modrou náplň Senator® magic flow G2.

Senator Liberty – jeho design a materiálové provedení působí konzervativněji: povrch pogumovaný, klip transparentní ve stejné barvě a v robustním provedení. Kuličkové pero za 39,50 Kč, které svým účinkem obstojí i při obchodních jednáních starších příslušníků generace Y.

A až vyberete ten správný reklamní dárek do škol pro děti svých obchodních partnerů i pro ty, kteří se už chystají do prvních zaměstnání, opět vzhůru do víru dovolených a prázdnin!

 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag