Co nového na zimu?

01.11.2018

Po lákavých slevách značky Vanilla Season před přípravou nabídky pro rok 2019 tu máme 73 designových a hi-tech vychytávek v katalogu What’s New 2018 – Zimní vydání. Trendy předměty šesti kategorií – tašky a cestování, nápoje, technologie, audio, kancelář a outdoor jsou připraveny!

Pokud víte, že Vaše cílovky ocení nehorázně výhodný život s gastronomií a relaxací ve jménu Vanilla Season, už jste jistě z téměř dvou desítek nehorázně zlevněných položek značky začali objednávat. Určitě i z dalších, protože u Vanilla Season jde stále o luxus za výhodné ceny i beze slev.

Jestliže víte, že obchodní partneři, zákazníci či zaměstnanci ocení trendy předměty ve zmíněných šesti kategoriích, podívejte se na katalog What’s New 2018Zimní vydání:

Tašky a cestování – 14 položek uvádějí zavazadla od nedobytných batohů k chytrým cestovním taškám, vše s prostorem na notebook a s technologií identifikace předmětů RFID. Batohy jsou z neproříznutelného materiálu a mají i kovový číselný zámek. Rubriku obohacují designové peněženky a pouzdra na karty s RFID ochranou a cestovní adapter s bezdrátovou powerbankou.

Láhve na nápoje – pro zimní sezónu je zde 14 designových a hlavně hi-tech termoláhví a termohrnků s různými tepelnými izolacemi, od běžné vzduchové vrstvy přes vakuovou až po vnitřní stěny obohacené měděnou izolací. Tyto speciální nádoby udrží horké nápoje horkými po dobu osmi hodin (!) a chladné chladnými až 24 hodin (!!). Nechybí ani láhve s vestavěným reproduktorem či sluchátky, powerbankou, svítícím logem či láhev se značením objemu vypitých tekutin.

Technologie – vládnou bezdrátové, hlavně powerbanky a nabíječky. Jak je to technicky s bezdrátovým nabíjením a jaké všechny funkce naše nabíječky mají, katalog podrobně rozebírá na třech stránkách. A opět – design, elegance, vkus – a to u všech 15 položek.

Audio – stejný počet sluchátek a reproduktorů, samozřejmě v bezdrátovém provedení, většinou s technologií BT 4.2, umožňující kvalitní poslech až do 10 m. Nechybí pochopitelně i ryze ekologický produkt – reproduktor se zajímavým designem Bamboo X (jednoduchá nebo dvojitá varianta) – z bambusu a látky složené z 30 % biobavlny, 40 % konopí a 30 % recyklovaných PET láhví.

Kancelář – ekoprodukty zde naopak začneme: zápisníky s recyklovaným papírem či z bambusu a s deskami z juty. Další položky z celkem sedmi jsou už spíše hi-tech: zápisník s bezdrátovým dobíjením, propisky s inkoustem umožňujícím napsat až 2 kilometry dlouhou čáru, desky na zápisník nebo na všechny potřeby k jednáním a s bezdrátovými technologiemi.

Outdoordeštníky se do náročných přírodních podmínek obvykle nenosí, ale když jsou vyrobeny z mimořádných materiálů a s konstrukcemi odolnými silným větrům? Že lidé věnují zvýšenou pozornost rukám druhých, je jisté. Pokud se na nich objeví designové, chytré hodinky sledující celodenní aktivity nositele, logo na nich se účinkem nemine. Nebo je libo na běžeckých botách připevněné lehké bezpečnostní světlo s krokoměrem? Několik typů svítilen s CREE technologií, výkonnější než LED, završuje osm položek rubriky a současně symbolicky tvoří finále celého katalogu:

Posviťte si na něj!