Pokročilé
vyhledávání
 

Žít s Vanilla Season nehorázně výhodně

24.10.2018

Slevy dvou desítek luxusních dárkových předmětů ve výši od 35 % do 50 % jsou opravdu nehorázné! Posuďte sami a hlavně vybírejte pro předvánoční obdarování.

Značku reklamních dárků Vanilla Season, určených k přípravě jídel, stolování i relaxaci, jsme představili právě před sedmi roky. Za oněch sedm šťastných let se na našem trhu 3DR předmětů v oboru reklamní gastronomie usadila jako symbol luxusních, přitom cenově přístupných předmětů.

Slovu „nehorázné“ jsme se při přípravě slevové akce nemuseli a ani nechtěli vyhýbat, protože výsledné ceny 19 položek jsou výhodné opravdu nehorázně. Třeba souprava slánky a pepřenky ve tvaru oblázků Cango za 79 korun? Nebo kameninová nádoba na fondue Menara za 69 korun? Případně keramický skládací nůž Kiso ještě o dalších 10 korun méně? Všech 19 položek – některé už jen v desítkách kusů, jiné ve stovkách – jsou k dispozici skladem v Brně maximálně do dvou týdnů.

Pokud jsme řekli A, zbývá ještě B. Ano, v plném proudu jsou přípravy na další vanilkovou sezónu, kterou na začátku roku 2019 opět podpoříme novým katalogem. Letošním katalogem plného chutí a vůní jsme s 10 novinkami nabídli 47 předmětů pro zážitkovou gastronomii a relaxaci. K novému ročníku zatím nebudeme prozrazovat, kolik a hlavně jakých novinek nahradí onu 19ku zlevněných položek, ale opět se bude na co těšit.

Podívejme se krátce na historii některých druhů produktů, které značka Vanilla Season nabízí:

Fondue – tedy přesněji nádoba na tuto oblíbenou kulinářskou lahůdku, která pochází z frankofonních regionů Alp. Slovo znamená doslova „tavený“ a už před staletími si tak pastýři v horách připravovali v hrncích na ohni svůj hlavní produkt, do něhož namáčeli kousky chleba. Od prosté kuchyně k luxusu kousků ovoce máčeného v čokoládové polevě uběhl dlouhý čas. A co je na fondue nejkrásnější? Pospolitost strávníků u jednoho pokrmu a stolu, což zvláště u vánočního je velmi vítáno.

Keramický nůž – stále oblíbenější volba mezi kvalitními noži pro profesionální i amatérskou přípravu jídla. Nože, vyráběné ze směsi oxidu zirkoničitého a speciálního pojiva lisováním za vysokého tlaku a následným spékáním, jsou na světě už od poloviny 80. let minulého století. Jsou chemicky netečné, neulpívá na nich šťáva ani chuť krájených pokrmů a nepodléhají korozi. Krajina původu? Japonsko, tedy země značce Vanilla Season víceméně zaslíbená.

Sklenice, karafy - než se objevila značka kvalitního českého skla Bohemia Crystal, z něhož jsou vyrobeny sklenice Vanilla Season na alko i nealko nápoje, předcházela jí dlouhá cesta. První skutečné sklo vyráběly starověké civilizace už v polovině 3. tisíciletí př. n. l. Sklenice, jak je známe dnes, se dařilo vytvářet už starým Římanům.

Ručník – člověk se od nepaměti po dešti či koupeli otíral kdečím od trsu trávy po kožešinu, ovšem dnešní nejoblíbenější ručníky froté mají domov v proslavených lázních Osmanské říše od 18. století. Koneckonců, současné Turecko je dokonce třetí na světě v objemu jejich výroby. Ručníky a osušky Vanilla Season Vaše cílové skupiny nezklamou, a to ani při relaxaci po vánočním shonu.

Keramika a porcelán – další obor, ve kterém naše země dosáhla světového renomé. Hrníčky, šálky, podšálky a jejich sety značky Vanilla Season jsou ideální dárkovou volbou pro vánoční posezení nad vůní kávy nebo čaje. Keramika je ještě starší než sklo, vždyť od vynálezu hrnčířského kruhu v Mezopotámii uběhlo cca 7 tisíc let! Do pozdějšího období spadá vznik pojmu samého, kdy za časů antického Řecka probíhala hrnčířská výroba v aténské čtvrti Keramos.

Ambice značky Vanilla Season nejsou až takové, aby se v budoucnu stala souhrnným synonymem pro veškerou reklamní gastronomii, ale pro kvalitní a nehorázně cenově výhodné předměty k přípravě pokrmů, stolování a relaxaci ano.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag