Pokročilé
vyhledávání
 

Katalog plný chutí a vůní

22.01.2018

Po novém katalogu Schwarzwolf Outdoor následuje katalog značky luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci – Vanilla Season. Věříme, že při listování jeho 64 stranami dostanete chuť na něco dobrého a možná se to stane celkem 47krát. Právě tolik položek totiž zbrusu nový katalog nabízí.

Vloni jsme mezi šedesátkou předmětů představili 18 novinek, letos jich je sice o deset méně, ale opět stojí za to.

Při jejich představování použijeme osvědčený postup, který jsme zvolili u novinek značky Schwarzwolf Outdoor. Nejdříve tedy – podobně jako u ní - představíme virtuální  katalogVanilla Season a poradíme, jak získat jeho tištěnou verzi.

První rubrikou jsou dárkové předměty pro přípravu jídla (od str. 3). Mezi 11 položkami jsou dvě novinky, a to hned na začátku nabídky. Sada Abadan obsahuje kuchyňský nůž s vroubkovaným ostřím a dva plátěné pytlíky na chléb a bagetu. Nůž s rukojetí z kvalitního impregnovaného, vrstveného dřeva Pakka a dlouhou čepelí z německé oceli je tím pravým nástrojem na krájení chleba a dalšího pečiva a pytlíky lze používat jak na jeho nákup, tak i uložení. Soupravu tří kvalitních nožů Annaka tvoří kromě nože na pečivo jeden na zeleninu a santoku nůž, všechny z materiálů jako u soupravy Abadan.

Koření (od str. 15) se letos v katalogu obešlo bez novinek, ovšem mezi šesti položkami najdete pro své cílové skupiny labužníků čtyři sady značkových mlýnků se sáčky špičkových koření, které jsou dodávány stále čerstvé.

Od stránky 23 si pochutnáte na osmi položkách rubriky Snack / tapas. Typovou novinkou jsou sklenice s barevným neonovým tónováním ze značkového skla Bohemia Crystal a věříme, že se stanou jedním z evergreenů Vanilla Season. V katalogu tuto novou kvalitu najdete celkem u tří sad sklenic. Hatta je souprava 4 sklenic o objemu 0,3 l v celkem šesti variantách barev k výběru! Růžová, zelená, žlutá, oranžová, modrá a pětici doplňuje mix barev s výhodou, že každý host si svoji sklenku snadno pozná. Od piva či nealko nápojů se přesuneme k sadě Dilam se 6 panákovými sklenkami opět v různém barevném tónování. A přeskočíme do rubriky Víno, která nabídne třetí sadu: Nukualofa obsahuje 6 sklenic na víno s tónováním stopek v různých barvách. Soubor těchto 3 sad sklenic ve stejném stylu se může stát ideálním dárkem například pro jubilanty mezi vašimi obchodními partnery. V rubrice Snack / tapas nepomineme třetí novinku – sadu dvou sklenic na whisky Tulufan ice set s unikátním designem a sadou silikonových formiček na vlastní výrobu originálních kostek ledu.

Tak tedy opět Víno (od str. 33) a jeho 8 dárků. K sadě sklenic Nukualofa přidáme druhou novinku rubriky, kterou je kovový chladič s plastovou nálevkou Pilbara. Chladič postačí vložit na 30 minut do mrazničky, před použitím na něj přišroubovat nálevku a nasadit na láhev s vínem.

Čaj / káva nabízí 8 předmětů (od str. 45). I bez novinek zde najdete škálu luxusních dárků pro kulturu pití kávy i čaje: od šálků Tambora o objemu 0,1 l na klasické espresso až po pořádný porcelánový hrnek Mumbai o objemu 0,4 l s originálním designem ucha, klasickou mléčenku a cukřenku v sadě Lakadivy, ale i praktickou a zároveň elegantní nerezovou dvoustěnnou termo konvici Margao, která poslouží v domácnostech i v kancelářích firem a institucí.

A pořádný Relax na závěr. Tak se jmenuje poslední rubrika (od str. 55) se 6 položkami a pro relax s velmi příjemnou novinkou Mangaia. Deka z velejemného coral fleece je mimořádně příjemná na dotyk a pro své obchodní partnery, zaměstnance a další cílové skupiny můžete vybrat provedení ve vínové, béžové či šedé barvě.

Vanilla Season. Její sezóna pokračuje i v novém roce. 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag