Pokročilé
vyhledávání
 

Schwarzwolf na startu nového roku

08.01.2018

A je to tu – se začátkem nového roku nový katalog značky Schwarzwolf Outdoor! Více předmětů pro outdoor a další venkovní aktivity než vloni a také více novinek, které vám představíme.

Zde je katalog k dispozici ve virtuální verzi a pro získání tištěného prosím kontaktujte svého obchodníka. Proti loňskému, který obsahoval 77 předmětů, jich ten aktuální nabízí 84 a zatímco tehdy bylo novinek 7, letos jich pro vás a vaše cílové skupiny máme 13! Schwarzwolf Outdoor dosáhl dospělosti a mezi značkami - zaměřujícími se na široké portfolio stále inovovaných produktů pro outdoor, turistiku, cykloturistiku a jiné adrenalinové i relaxační aktivity v přírodě - má své významné místo.

Výstroj reprezentuje hlavně textil (od str. 50), jehož funkčnost jsme popsali vloni v květnu. Jde o tradičně nejčetnější sortiment značky (20 položek) a natolik produktově kompletní, že letos v něm máme jedinou novinku – multifunkční nákrčník MISMI pro zimní počasí, který vhodně doplňuje zavedený multifunkční šátek BUFANDA. MISMI je na rozdíl od něj vyroben ze tří fleece materiálů a obsahuje gumičku u krku s možností úpravy na čepici.

Komodita Nože / nářadí (od str. 4), kterou Schwarzwolf Outdoor kdysi začínal, nabízí mezi 19 položkami 4 novinky z kvalitní oceli: Multifunkční lžička s nožem LATEMAR s rukojetí v barvách značky (černá, červená) se stane pomocníkem jak v kempech, tak i na trecích. Zcela unikátní design mezi noži Schwarzwolf Outdoor nabízí nůž PELAT s 11 nástroji a kvalitativně úplně nové jsou v nabídce přívěsky na klíče ATACAMA a ANTISANA s implementovanými více druhy nářadí.

Baterky / optika (od str. 16) uvádějí svých 16 položek hned 5 novinkami: populární sortiment čelovek doplňuje TRONADOR s elegantním černošedým designem a speciálním typem diody COB. Její technologie vychází z velkého počtu LED čipů na keramickém plošném spoji, pokrytém vrstvou luminoforu. Předností je rovnoměrný rozptyl světla z celé plošky, nejde tedy jen o bodový zdroj. Stejnou diodu obsahuje bezpečnostní světlo POSO, které je možné kovovým kroužkem uchytit na klíče nebo plastovým klipem např. za opasek. ANTELAO je kovová outdoorová svítilna s designem a světelným tokem (260 lumenů) jako stvořenou pro americké „mariňáky“, zatímco BIWA jde jinou cestou – elegancí ve stylovém černočerveném provedení a využitím ve formě svítilny nebo osvětlení po zavěšení. Pro první případ slouží jako u svítilny Antelao dioda od jednoho z nejlepších výrobců tohoto sortimentu, americké firmy CREE, zatímco po vysunutí části svítilny se objeví COB dioda pro intenzivní osvětlení nad stolem, ve stanu apod. Při delších pobytech v kempech se osvědčí další osvětlení s originálním designem Karakum s pěti módy svícení a praktickým využitím jako powerbanka.

Předměty pro kategorii Turistika / cykloturistika (od str. 26) čítají 15 položek s jedinou, ale zato technologicky vychytanou novinkou – outdoorovým chladícím ručníkem LANAO. Jestliže jsou textilie Schwarzwolf Outdoor funkční, tak Lanao je ultrafunkční s více využitími: v horku, při spáleninách od slunce nebo při úrazech nabízí příjemné ochlazení. Jak to dělá? Namočit, vyždímat, 3 až 5krát napnout a světlejší stranou přiložit. Z tmavší zvlhčené se vláha odpařuje a odebírá teplo pokrytému povrchu těla.

Pátá rubrika Batohy (od str. 38) nabízí 14 položek se 2 novinkami: lehký 15l batoh PIRIN s velmi speciálním tvarem naznačuje i zvláštní využití. Hlavní kapsa je určena pro notebook a lze si představit jeho uživatele – investigativní novináři, vědci, cestovatelé a všichni další, kdo potřebují v terénu zaznamenávat a odesílat své poznatky a myšlenky. I to je moderní outdoor. NAMAK je kvalitní pouzdro na doklady, karty a vizitky z černého polyuretanu a s viditelně vyraženým logem značky na jedné straně.

Ale ať už se podíváte na Schwarzwolf Outdoor z jakékoliv strany, vždy uvidíte produkty, které jsou vyvíjeny tak, aby obdarovaným poskytovaly užitek a bezpečí, ale i požitek z elegance a kvality. A to vám spolu s Černým vlkem přejeme v celém, tak významném roce 2018.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag