Pokročilé
vyhledávání
 

Dárky pro zimní radost

09.12.2013

I v největší zimě zahřeje hlavně radost. A co může být v zimě lepšího, než radost z pohybu při zimních sportech ve společnosti rodiny a přátel? Proto mluvíme o zimních radovánkách a proto jsou dárky i reklamní předměty pro ně tak vítané. Navíc, když mají styl.

V současnosti často opakované slovo „styl“ ovšem neznamená jen vzhled a způsob provedení, ale také konkrétní charakter, smysl a účel. Vybrat pro své obchodní partnery a další významné cílové skupiny, o nichž víme, že zimní sporty „můžou“ (a víme které), tedy nemusí být složité. Zvláště, když je široký výběr.

Udělejme průnik radosti a reklamy a používejme v tomto článku pouze pojem reklamní dárek, ačkoliv platí, že každý reklamní předmět by měl být i dárkem. Tedy reklamní dárky pro zimní radovánky – už to slovní spojení zní radostně, pro příjemce i dárce. A o které předměty jde u obou stran na prvním místě? V dřívějším článku jsme podali odpověď: jsou to oděvy pro venkovní nošení. Nejenže je mají příjemci reklamních dárků nejraději, ale tyto předměty také nabízejí nejvyšší účinnost reklamního sdělení zřejmě napříč všemi médii! Ve škále více než půl tisícovky položek reklamního textilu lze najít také funkční oděvy od tílek až po voděodolné a prodyšné bundy, stejně jako fleecové mikiny či softshellové vesty, čepice a další textilní doplňky.

Když se řekne styl, okamžitě v našem vědomí naskočí fenomén současnosti – značky. Výrobci značkového zboží věnují mimořádnou pozornost všemu, co zvyšuje a upevňuje renomé produkce a loajalitu u spotřebitelů. Z nabídky značkového reklamního textilu si právě v souvislosti se zimními sporty dovolíme zvýraznit sortiment Schwarzwolf, jehož funkční vlastnosti od prodyšnosti a odvodu tělesné vlhkosti až k voděodolnosti a větruvzdornosti jsou součástí stylu značky.

Na víkendy či dovolené na horách je potřeba mít i dobré zavazadlo, ať již tašku nebo batoh. Kromě sjezdovek a snowboardingu českým zimním sportům vládne turistika na běžkách a na podobný výlet vyrazit bez malého batohu asi nelze. Pod uvedeným odkazem jsou i ty a není náhodou, že rovnou na předních místech právě batohy značky Schwarzwolf.

Hlavní součástí stylu, souvisejícího se sporty a vůbec volným časem tráveným aktivně v zimním „outdooru“, je vedle účelnosti a vzhledu už zmíněná radost. Představme si, jak v tom případě stylově vypadá skupinka při odpočinku na trase a společné zábavě nad horkou kávou z vakuových termosek nebo něčím ostřejším z nerezových lahviček.

Snad nevadí, že jsme se více věnovali reklamním dárkům značky Schwarzwolf. Navíc k zimním radovánkám patří i ty večerní v teple horských chalup a hotelů při relaxaci po aktivním dnu. Hry, gastronomie nebo koupel, k tomu všemu na úplný závěr patří kompletní nabídka tisíců položek, z nichž určitě je radost vybírat. Nejen v zimě, ale po celý rok.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag