Ekopředměty potěší obdarované i planetu

18.06.2013

Společenská odpovědnost firem je stále aktuálnější a jsou to právě reklamní a dárkové předměty s předponou eko, které téma cílovým skupinám komunikují v nesmírně silné míře.

Jak jsme uvedli v nedávném článku, nést předponu eko tento druh 3DR produktů opravňuje specifický materiálový původ, proces výroby a účel využití (dokonce jsme si dovolili zavést zcela nový pojem ekofunkcionalismus). Zmínili jsme také, že tyto reklamní a dárkové předměty mají svůj jedinečný styl, ale na jednu jejich podstatnou vlastnost jsme zapomněli: Reklamní předměty a dárky s předponou eko jsou krásné! Jejich design je tvůrci téměř bez výjimky veden k tomu, aby se lidem prostě líbily. Aby byly předávány a přijímány s příjemnými pocity a jak uvádí titulek a vlastně i slogan jedné ze společností, které je mají v nabídce, aby to byly „Dárky, které potěší planetu“.
V článcích často zdůrazňujeme, jak významný je v podnikání pocit a jak právě vhodně vybrané dárky posilují pozitivní vztahy nejen mezi obchodními partnery, ale také zaměstnavatelem a jeho týmem, případně mezi firmou a koncovými zákazníky či širší veřejností. Bez nadsázky platí, že pěkné, stylové a účelné ekopředměty mohou v lidech rozvinout společně sdílenou pozitivní energii, která v oblasti podnikání logicky přináší i finanční efekt. V případě reklamních a dárkových ekopředmětů jde vlastně o synergii nejen mezi dárcem a obdarovaným, ale také mezi nimi a životním prostředím, tedy celou naší planetou. Velká slova? Jenom pravda.
V souvislosti s předáváním reklamních a dárkových ekopředmětů si proto jistě můžeme dovolit toto tvrzení: Společenská odpovědnost je příjemná povinnost.

Jednou se možná dožijeme času, kdy předpona eko se postupně přestane používat. Stane se tak v době, kdy eko budou všechny reklamní a dárkové předměty. Svým výběrem se můžete spolu s námi na tomto procesu podílet už dnes.

Konkrétní předměty s předponou eko (platnost odkazů po dobu trvání nabídky):

Cestovní nabíječka v elegantním bílém provedení se dvěma solárními panely je příkladem široké skupiny ekopředmětů, využívajících k provozu sluneční energii. Vašim obchodním partnerům z řad profesionálů, kteří se pohybují v terénu, nabízí zdarma energii pro jejich mobil či tablet. Solární panely jsou připojeny k vnitřní 800mAh dobíjecí baterii s výkonem 5V/max. 1000mA. Nabíječka má Mini USB vstup a výstup se dvěma kontrolkami a dodává se včetně Mini USB kabelu a černého cestovního pouzdra. Solární nabíječky mají velmi efektní hi-tech design se zaoblenými hranami.
Celý sortiment solárních nabíječek je zde.

Velká šetřící sada reprezentuje soubory předmětů šetřících energie. Tato sada obsahuje 4 úsporné žárovky, teploměr, pětiminutové hodiny do sprchy a dynamo svítilnu se dvěma LED diodami. Sady jsou vhodné pro domácnost, některé i pro kancelář a nejen samotné předměty, ale také jejich obaly působí uživatelsky velmi příjemně.
Celý sortiment úsporných sad je zde.

Dvoudílný koš na tříděný odpad umožňuje v domácnosti separovat odpadní papír a plasty. Třídění odpadu je v naší veřejnosti stále rozšířenější a darováním dvou, tří nebo dokonce čtyřdílného koše (navíc pro sklo a kov) příjemci možnost separace domácího odpadu účelně vyřešíte. Koše jsou v odlišném barevném provedení podle druhu odpadů s jejich transparentním zobrazením.   
Celý sortiment košů a tašek na tříděný odpad je zde.