Pokročilé
vyhledávání
 

iMilénium!

21.05.2019

Hra se jménem firmy nekončí ani s novým iMi Katalogem reklamních předmětů 2019/20. Předloni iMizace, vloni iMilogie, letos rovnou iMilénium!

Před rokem jsme iMilogii představili jako vědu, zabývající se reklamními a dárkovými předměty v pojetí společnosti iMi Parter a předloni nazvali činnost vedoucí k jejich co nejefektivnějšímu využití v komunikačních kampaních iMizací.

iMilénia vloni uběhlo teprve 25 let a tisíciletí s námi berte opravdu jako nadsázku, ale zní to pěkně. Co bude za tisíc let, neví nikdo. My však víme, že právě nyní vychází nový iMi Katalog reklamních předmětů 2019/20, o který si můžete tradičně napsat nebo kontaktovat svého account manažera.

A první katalog nového čtvrtstoletí stojí za to: Titulka obálky i úvodní stránky všech 10 rubrik jsou jako vždy vypracované do podoby grafik, které obstojí i jako samostatná díla. Tentokrát jsme zvolili stylizované postavičky na pozadí surrealistických a konstruktivistických výjevů, jež symbolizují témata rubrik. Jistě si povšimnete, že také okraje stránek jsou ozdobeny adekvátními prvky.

Pravidlem jsou novinky a z každé rubriky vybíráme jednu:

Domácnost

Mayata (str. 21) – dvoudílná sada v podobě krájecího kolečka a nože na jedno z nejoblíbenějších jídel – pizzu – v elegantní dárkové krabičce s receptem. Za pozornost na dvoustraně stojí také další luxusní předměty pro krájení a servírování pokrmů, a to i značky Vanilla Season, které jsou bohatě zastoupeny v celé rubrice Domácnost.

Volný čas

Ensenada (str. 65) – hi-tech a designové nápojové nádobí ke sportovním a outdoorovým aktivitám je důležitou součástí rubriky Volný čas. Jako reprezentanta jsme vybrali novinku v podobě unikátně tvarované láhve z tritanu Ensenada, opatřené vnějšími silikonovými prvky k pohodlnému úchopu. Z logiky kategorie je zřejmé, že v rubrice najdete více produktů značky Schwarzwolf Outdoor.

Kancelář

Arbra (str. 103) – právě rubrika Kancelář představuje nejvíce hi-tech předmětů a Arbra jako powerbanka s bezdrátovým dobíjením i pomocí USB kabelu je jedinečným představitelem. Navíc, její netradiční čtvercový tvar s možností celoplošného potisku s LED logem Vám nabízí vytvořit pro obchodní partnery doslova tailor made.

Psací potřeby

Demondo (str. 167) – plastové pero s vodováhou, pravítkem a stylusem pro kapacitní displeje patří do kategorie stále oblíbenějších multifunkčních reklamních předmětů a svým designem vůbec nekoresponduje s nízkou cenou. V rubrice ovšem najdete i produkty značek Pierre Cardin, Parker, Swiss peak, Senator či Hauser s jedinečným psacím systémem Acu-Flow.

Rozdávačky

Feredo (str. 205) – tak jako v divadle a filmu platí, že není malých rolí, v oboru reklamních a dárkových předmětů není malých předmětů a otvírák Feredo je toho důkazem. Že ho ve zdviženém palci přívěšku nevidíte? Je tam. Obzvláště drobné rozdávací předměty musí zaujmout nápadem a humorem, čehož je důkazem i otvírák Tramago na protější straně.

Nářadí

Burundi (str. 233) – designovou lahůdku z dílny značky Schwarzwolf Outdoor jsme už prezentovali, ale k vychytané novince v podobě karabiny, kterou lze zavěsit za opasek, se rádi budeme vracet. 10 nástrojů je tak kdykoliv k dispozici a navíc, dobře to vypadá. Každý muž mezi Vašimi cílovými skupinami Burundi jistě ocení. V rubrice Nářadí lze vybírat i ze široké škály světel, produktů pro automobilisty, svinovacích metrů, nožů, multifunkčních nářadí atd.

Tašky

Badera (str. 247) – tak jako v předchozí rubrice zaujalo nářadí Burundi moderním designem, zde to bude svým naopak konzervativně elegantním vzhledem Badera. Na první pohled možná luxusní penál, ale ve skutečnosti dámská peněženka z pravé kůže na zip. 12 kapes na karty s RFID ochranou proti nežádoucímu čtení karet a samozřejmě se nezapomíná na bankovky, které se s ohledem na rozměry peněženky nepřehýbají a mince jsou chráněny kapsou na zip. Manažerky mezi Vašimi klienty? Při výběru dárků pro ně jste zde správně a všechny další druhy tašek a zavazadel také čekají!

Deštníky, čepice

Almaret (str. 284) – pokud chcete, aby si Vašeho loga a dalších motivů všimlo co nejvíce lidí, je nutné je zaujmout, nejlépe překvapením. Při otevření i zavírání deštníku Almaret se to podařit prostě musí, protože se tak děje nečekaně obráceně. Mokrá vrchní strana se zavřením dostává dovnitř, což ocení každý obdarovaný. Výběr z pěti barev hedvábného pongee materiálu, černý sklolaminátový rám a elegantní plastová rukojeť. Elegantní a praktické jsou všechny vybrané deštníky i čepice.

Textil

Striped Fleece Jacket (str. 328) – mezi jednobarevnými oděvy (byť s odlišnými detaily jako zip, švy, lemy, límce atd.) vyniknou pestřejší oděvy jako je tato fleecová bunda značky Stedman v pánském i dámském provedení. Elegantní střih a příčné modročerné nebo šedočerné pruhy s dalšími zdobnými prvky tento oděv předurčují k městské turistice. Vedle značky Stedman zde najdete i výběr oděvů Payper, Slazenger, Elevate a Schwarzwolf Outdoor.

Kalendáře – v závěrečné desáté rubrice najdete prověřenou kvalitu. Pokud máte zájem o novinku, ideální je nechat si vyrobit tailor made. To platí jak pro kalendáře, tak i pro diáře.

Přejeme Vám příjemné chvíle nad stránkami nového katalogu a ten nejlepší výběr. Po celý rok.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag