Je zde rok pracovité Opice

05.02.2016

Čínský rok klidné a nevýrazné Kozy, který právě končí, klidný a nevýrazný rozhodně nebyl. Co nás tedy asi čeká v roce temperamentní a nevyzpytatelné Opice, navíc pod vlivem Ohně? Záleží opět hlavně na nás.

Dřevěná Koza dala každému šanci klidného růstu a to se týkalo i firem a institucí. Pokud se tak dělo, nadcházející čas dynamické turbulence takové subjekty zvládnou bez vážných otřesů. Ale…

To ale neznamená nové, dynamické období plné možností a příležitostí jen vydržet či se dokonce snažit pouze přežít! Výhodou Opice ve znamení Ohně je (proti kolegyním v ostatních živlech) pracovitost, nikoliv však ve smyslu dřiny. Realizace nápadů, inspirace, tvořivost, neotřelá řešení… to je, oč v následujícím roce půjde především. S tím vším je spojena i hravost, pestrost a zábava, a pokud se podíváte na nabídku tisíců reklamních a dárkových předmětů, jistě dojdete k závěru, že roku Opice je vyloženě zaslíbená. A také „sedí na míru“ dalším důležitým vlastnostem a požadavkům následujících dvanácti měsíců – vyhýbání se rizikům a hazardu. Opici totiž nechybí ani moudrost, i když hraničící s vychytralostí a mazaností.

Opice má skutečně problémy s charakterem, což ve spojení s její velkou inteligencí může přinést vážné problémy partnerům jakéhokoliv druhu a úrovně. Pokud v obchodním partnerství zvolíte takového dodavatele či zákazníka, který stojí se svojí důvěryhodností a spolehlivostí nad všemi změnami v rámci znamení jakýchkoliv horoskopů, můžete se v tomto roce společně posunout velmi daleko. S člověkem narozeným ve znamení Opice a tedy i v celé její epoše bychom měli být ve zdravé míře ve střehu, protože je nejen inteligentní a často vzdělaný, ale má i sklon k využívání výhod. V případě sebemenšího nebezpečí umí zalhat a použít lest, většinou ale jen tehdy, když má jistotu, že se na to nepřijde. Pokud dále vezmeme v úvahu partnerství mezi (loučící se) Kozou a Opicí, ta svoji předchůdkyni nebere vážně a můžeme se tedy dočkat i výrazných změn.

Naštěstí všechna zmíněná negativa může eliminovat právě živel Ohně, protože Ohnivá Opice je nejen velmi pracovitá, ale také přátelská a s touto vlastností se potměšilosti lépe ubrání. Tak tedy, do velmi vzrušujícího roku plného možnosti vám přejeme hodně štěstí, které přeje připraveným.