Pokročilé
vyhledávání
 

Klidná síla roku Kozy ve správných rukou

26.02.2015

Od energického, týmově spolupracujícího a upřímného Koně jsme se podle čínského horoskopu dne 19. února přenesli do roku Kozy. Dobrá zpráva: Nejen pro 3D reklamu to vůbec neznamená nic špatného, ale…

Ono „ale“ skrývá fakt, že vše může mít jak dobrou, tak špatnou stránku. Tak jako Koni škodila nepoctivost (a zdaleka nejen v obchodu a podnikání), v časech pod vládou Kozy je dobré se vyvarovat nešetrnosti a nedostatku taktu. Dřevěný Kůň se sice změnil v dřevěnou Kozu, ale ani to není změna k horšímu. Každé znamení pod vlivem dřeva, tedy stromu, může růst pevně a silně do výšky, a pokud jakákoliv firma či instituce rostla a sílila vloni, v časech Kozy (nebo též Ovce) se proces podpoří. Podmínkou je však mírumilovnost a žádné provokace, které by mohly v roce zvířete s problémovým sebevědomím ubližovat.

Koza má ráda klid a mír, ale její energie je silná a přesně pro ni platí i staré české přísloví, že tichá voda břehy mele. Pro seriózní a na zákazníky orientovanou společnost toto přísloví rozhodně neznamená podemílat břehy pod obchodními partnery a klienty, ale právě naopak. Někdo zkrátka boří, jiný staví. Koza má ryze ženskou (jin) energii a její hluboké rodinné založení lze přenést jak do vztahů ve firmě, tak i mimo ni. Nejde o obvykle příliš obětavé zvíře, ale na druhou stranu – nerada komukoliv působí potíže, což platí i o ní samotné a raději se přizpůsobí. Pokud ale jde o její blízké, může se naopak stát až samaritánkou. Takový přístup se v byznysu moc nenosí a tuto vlastnost je lepší transformovat ve spolehlivost a ochotu kdykoliv klidně a účelně řešit požadavky i problémy klientů. Jestliže je majitel či ředitel společnosti narozen ve znamení Kozy nebo má alespoň její vlastnosti, je mezi zaměstnanci oblíbený. To většinou opět platí ve stabilních a seriózních společnostech, které si zdravý klid mohou dovolit.

Na druhé straně jsme nově v časech, kdy jsou ještě více ceněny elegance, styl, dokonce rozmarnost a předvádění se před druhými. K tříbení elegance a stylu je vždy na místě připojit účelnost a kvalitu, a pak samozřejmě k tomu všemu mít také na výběr, což platí i v oboru reklamních a dárkových předmětů.

Čínskému novému roku je v Zemi středu dáván mimořádný mystický a životní význam. Jedním z reálných dopadů na obchod je to, že velká část čínských dělníků z pobřežních továren odjíždí na „prázdniny“ do svých domovů ve vnitrozemí a na tři týdny se téměř zastaví výroba. Část se jich také pravidelně už nevrací a továrny pak hledají nové pracovní síly. Jen společnost, která se v tamním prostředí dlouhodobě pohybuje a orientuje, dokáže tyto vlivy v zakázkách eliminovat, což se samozřejmě týká i dodavatelů reklamních a dárkových předmětů.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag