Pokročilé
vyhledávání
 

Manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin

19.09.2019

Už počtvrté za Vámi přicházíme s katalogem Pierre Cardin. Tak tedy, bonjour, dobrý každý den dalšího roku s luxusními psacími a kancelářskými potřebami této renomované značky.

Vloni jsme Vám představili 47 položek značky Pierre Cardin (předloni 39). Kolik jich v novém katalogu Pierre Cardin Collection 19 / 20 (tištěný k získání zde) najdete pro své obchodní partnery nyní? Slovy – padesát čtyři dárků na šedesáti čtyřech stranách! Počet stran jsme uvedli včetně obálky záměrně, protože už samotný katalog je řešen tak, aby nabídl mimořádný estetický zážitek. Přehlídka luxusních předmětů a sad je doplněna stránkami, které jsou samy o sobě výtvarnými díly: motivy květin a listů rostlin sestavené do působivých kombinací více grafik se stylizovanými kresbami tváří žen a rukou psanými poetickými texty, potvrzujícími význam i krásu rukou psaného písma. A to není vše, na bílém pozadí písmen řecké alfabety, uvedených typickým „P“ značky Pierre Cardin, jsou osou a pilířem jednotlivé psací potřeby ...

Snad prominete, že jsme se nechali unést a podívejte se s námi na novinky:

Reporter – jak příznačný název poznámkového bloku A5 s deskami opatřenými imitací kůže. V jednoduchosti je krása a kombinace barevných ploch zelená / černá, tmavomodrá / černá a oranžová / černá krásné jsou. Na stejné straně naleznete Reporter set, poznámkový blok v sadě s elegantním kuličkovým perem Celebration ve stejné barvě. Oběma produktům – ostatně jako všem předmětům značky Pierre Cardin - nechybí efektní detaily, např. u bloku Reporter stojí za pozornost mimo jiné textilní záložka s kovovým přívěskem, opatřeným logem. A stejně jako u všech reklamních dárků Pierre Cardin je samozřejmostí dárkový obal a certifikát pravosti.

Luberon – kuličkové pero Luberon má kovové tělo v černém provedení. Matný povrch je vkusně ozvláštněn lesklými prvky, kdy nejvíce vyniká klip – jak jinak než s logem Pierre Cardin. Mechanismus je otočný a pero je dodáváno v luxusní kapse s patřičným zdobením.

Triomphe – na stejné dvoustraně Vás zaujme další kuličkové pero Triomphe, pro které platí totéž, co pro Luberon, přesto je jiné. Už vloni jsme uvedli sedm bodů, v čem jsou psací a kancelářské potřeby značky jedinečné a zdůrazníme sedmý z nich: byl to právě Pierre Cardin, který jako první módní návrhář zpřístupnil své luxusní výrobky široké veřejnosti. Tomu koneckonců odpovídají ceny, kdy poměr kvalita / cena je zcela mimořádný.

Vendome – další kuličkové pero s černým, matným povrchem a lesklými prvky, ovšem zpestřenými jemnými červenými proužky. Stejně jako Triomphe a Luberon i Vendome obsahuje kvalitní modrou náplň s hrotem 1 mm.

Festival – zatímco předchozí tři modely nabízejí luxusní neokázalost, kuličkové pero Festival na sebe při jednáních Vašich obchodních partnerů upoutá pozornost všech účastníků. Kovové tělo se chlubí leskem celé, ovšem pohodlný úchop je zajištěn elegantním rytím, což přesně odpovídá pátému bodu hlavních atributů psacích a kancelářských potřeb Pierre Cardin. Abychom nezapomněli – mechanismus otočný, stejně jako u předchozích kuličkových per.

Electric – nacházíme se ve svým způsobem zlomovém okamžiku. Psací a kancelářské potřeby Pierre Cardin jsme obohatili o první předmět z kategorie doplňků a užitných předmětů – dobíjecí elektrický zapalovač Electric, s dobíjením přes USB kabel. Prohlédněte si tento unikát s nadčasovým designem v barvě gunmetal. O tomto pojmu už dobře víme, že definuje speciální šedočernou barvu i další odstíny v matně lesklém provedení, a že původně vznikl jako název bronzu k výrobě děl. V přeneseném smyslu slova předpokládáme, že Electric bude v kategorii manažerských dárků skutečně bomba. Tou může být také

Electric set – sada vpravo od zapalovače Electric, který je obohacen o již zavedené kuličkové pero Espace s šachovnicovým rytím po celé délce kovového povrchu.

Na závěr je na místě připomenout další psací potřeby včetně plnicích per, poznámkové bloky, jejich sady s rollery, sady tužek, kuličkových per a mikrotužek nebo rollerů, pouzdra na vizitky, sady s klíčenkami či USB flash disky, kožená pouzdra a konferenční desky či slohy.

Tak tedy, manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin právě začínají…


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag