Pokročilé
vyhledávání
 

Le catalogue de Pierre Cardin

24.09.2018

Popřát k 96. narozeninám - které oslavil 2. července tohoto roku - už panu Pierre Cardinovi nestihneme, ale spolu s námi je můžete oslavit prostřednictvím třetího katalogu jeho luxusních psacích a kancelářských potřeb. Vloni jich bylo 39, letos celých 47!

Než se podíváme na novinky katalogu Pierre Cardin Collection 2018 / 2019, zopakujme hlavní atributy psacích a kancelářských potřeb této značky:

                 1. Všechny jsou k dispozici v luxusních krabičkách a s certifikáty pravosti.

                 2. Jednoduché, ale úchvatné linie a geometrické tvary.

                 3. Kombinace špičkových materiálů s perfektně provedenou povrchovou úpravou, psací potřeby často v módní barvě gunmetal.

                 4. Vkusně propracované detaily, poutající pozornost. To se týká i aplikací samotného loga Pierre Cardin.

                 5. Psací potřeby s pokaždé jinými uměleckými rytinami či zdobením, vždy s možností pohodlného úchopu.

                 6. Každý produkt od obalu až k použití láká k opakované manipulaci.

                 7. To nejdůležitější na závěr – byl to právě Pierre Cardin, který jako první módní návrhář zpřístupnil své luxusní výrobky široké veřejnosti.

Že měl v tomto směru Pierre Cardin jako vizionář nelehkou cestu, jsme psali už v květnu 2016 s představením prvního katalogu značky s 18 položkami. Vloni v září jsme jejich počet rozšířili na 39 s tím, že jsou těmi pravými dárky v rámci začínající studentské a pracovní sezóny.

Nyní Vám tedy představíme devět novinek třetího katalogu:

PIERRE CARDIN TRIANON - sada klíčenky a kovového kuličkového pera. Klíčenka obsahuje poutko z pravé kůže s vyraženým logem Pierre Cardin a dva kroužky na přichycení, které od sebe lze oddělit. Kuličkové pero je vyrobeno ve výrazné kombinaci černého těla a stříbrného krytu s osobitým rytím latinky.

PIERRE CARDIN RIVOLI - sada kožené klíčenky a kovového kuličkového pera. Klíčenka z pravé kůže, podobně jako Trianon, obsahuje dva kroužky na přichycení. Kuličkové pero je navrženo v elegantně hladkém designu a upoutá svým atypickým tvarem.

PIERRE CARDIN MILLENIUM - stříbrná sada obsahuje kovový USB flash disk s kapacitou 32 GB a kovové kuličkové pero. Flash disk je vyroben ve tvaru klipu na bankovky, kancelářské papíry apod. Kuličkové pero s otočným mechanismem má jemné rytí.

PIERRE CARDIN CONCORDE - sada pouzdra na vizitky a černého rolleru. Pouzdro je z nerezové oceli s pogumovaným povrchem, roller má stříbrné detaily a nacvakávací vršek chránící hrot pera a stylus.

PIERRE CARDIN CELEBRATION - kuličkové pero v módních barvách (celkem sedmi!) s hliníkovým tělem, černými detaily a gumovou povrchovou úpravou, velmi příjemnou na dotek.

PIERRE CARDIN CELEBRATION SET - sada rolleru a kuličkového pera v módních barvách s hliníkovým tělem a gumovou, na dotek příjemnou povrchovou úpravou.

PIERRE CARDIN REPORTER - dvojbarevný poznámkový blok A5 s povrchem z imitace kůže. 160 stran (gramáž 80 g) s tečkovanými linkami a textilní záložku s kovovým přívěskem.

PIERRE CARDIN AVANT-GARDE - konferenční sloha A4 s integrovanou powerbankou o kapacitě 4000 mAh. Obsahuje kapsu na dokumenty A4, 2 menší kapsy, 6 kapes na vizitky, kapsu na smartphone, gumičku na pero, skládací stojánek na smartphone nebo tablet, nabíjecí USB kabel a kabel pro připojení k zařízení se třemi kontakty. Součástí je dále poznámkový blok A4 se 60 stranami s tečkovanými linkami. Přední strana slohy obsahuje kapsu uzavíratelnou na zip s kabelem se třemi kontakty. Vyrobena z polyuretanového materiálu s pogumovaným povrchem.

PIERRE CARDIN SORBONE - konferenční sloha A5 s integrovanou powerbankou o kapacitě 4000 mAh. Uvnitř kapsa na tablet v rozměrech 8“, 3 menší kapsy, 3 kapsy na vizitky, gumičku na pero, nabíjecí USB kabel a kabel pro připojení k zařízení se třemi kontakty. Dále poznámkový blok A5 se 100 stranami s tečkovanými linkami. Přední strana slohy obsahuje 2 kapsy na psací potřeby, kapsu na mobilní telefon a je vyrobena z polyuretanového materiálu s pogumovaným povrchem.

Přidejme bod č. 8: Luxusní a přitom cenově dostupné předměty značky Pierre Cardin jsou kardinální reklamní dárky.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag