Pokročilé
vyhledávání
 

Luxus pro každého – Pierre Cardin!

07.09.2017

V květnu 2016 jsme oznámili, že portfolio nabídky reklamních a dárkových předmětů rozšiřujeme o značku Pierre Cardin. Tehdejší první katalog obsahoval 18 položek. Ve druhém, který vychází nyní, jich najdete už 39! Luxus v řádu tisíců… ale i za sto korun.

Vloni v květnu jsme také uvedli krátké CV otce zakladatele slavné značky. Pierre Cardin byl mezi francouzskými návrhářskými legendami první, kdo zpřístupnil luxus širším vrstvám a za to zpočátku nesl nepříjemné následky. Značka Pierre Cardin se od oděvů a oděvních doplňků postupně vypracovala i k návrhářství interiérů, nábytku a užitných předmětů, z nichž jsme pro vás do nového katalogu opět vybrali psací a kancelářské potřeby.

Katalog má padesát stránek, každé z 39 položek jsme tak poskytli jednu a v některých případech i dvě samostatné stránky. Psacích potřeb je více než všech položek v prvním katalogu – dvacet pět! Zmínku o rollerech, plnicích a kuličkových perech značky najdeme i v úvaze o psacích potřebách pro žáky a studenty. Jestli jsme tvrdili, že k psacím potřebám Pierre Cardin se talentovaní žáci možná dostanou za dobré studijní výsledky, kovové kuličkové pero Adeline za 75 Kč (!!!) bez DPH je záležitost dostupná všem! V penálu syna či dcery vašeho obchodního partnera nebo zaměstnance nemohou chybět ani tužky. A proč ne opět značky Pierre Cardin v podobě soupravy tří tužek Opera s krystaly Swarovski jen za 165 Kč bez DPH?

Zápisníků a jejich sad s psacími potřebami zde najdeme pět a právě ty se značkou Pierre Cardin jsou luxusní třešničkou ve výběru desítek zápisníků na prázdniny i do školy.

Následují dvě dárkové sady kuličkových per s USB flash diskem v luxusních krabičkách. Ty - případně dárkové kapsy na jednotlivé psací potřeby – jsou spolu s certifikáty pravosti průvodcem všech předmětů a sad pod značkou Pierre Cardin.

V listopadu 2016 jsme tvrdili, že manažerské dárky podporují obchod. Čestné místo zde opět mají dárky Pierre Cardin a to se týká též sedmi položek sloh, desek a pouzder, kterými katalog vrcholí. A když vrchol, tak luxusní kožené konferenční desky Chambor, vyrobené v elegantně černém designu, jejichž vzhled doplňuje červené prošití na okrajích. Součástí desek je linkovaný poznámkový blok A4 s 25 listy a kuličkové pero. Kdo se s takovými deskami objeví na jednání, své obchody podpoří rozhodně.

Abychom vyčerpali všechny dosavadní články, v nichž byla značka Pierre Cardin zmíněna, nezapomeneme na rok parádivého Kohouta, který je v plném proudu. Kvalita, perfektní práce a nové výzvy jsou pro něj stejně důležité jako pozornost okolí a obdiv a dalo by se tak říci, že i rok ohnivého Kohouta má na sobě značku - Pierre Cardin.

A na závěr ještě jeden rok. Začátek toho školního je významný zlom pro školáky a studenty, ale samozřejmě i pro jejich rodiče. Novým katalogem značky Pierre Cardin jsme vám pro ně dali dárek. Vybírejte z psacích a kancelářských, tedy i školních potřeb to nejlepší pro zdárný průběh sezóny učení a práce, která právě začíná ...

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag