Pokročilé
vyhledávání
 

Zápisník na prázdniny i do školy

31.07.2017

… a do domácnosti, do práce a pro život. Zápisník je velmi osobní záležitost a jako reklamní dárek zcela nezastupitelný. Nabízíme jich pro všechny cílové skupiny přes dvě stovky a třetí desítku článků komoditního seriálu zahajujeme právě jimi.

Zápisník byl v časech před ICT epochou nepostradatelným pomocníkem každého člověka. Nebo rovnou diář, o kterém jsme spolu s kalendáři už v rámci seriálu vloni psali. Protože se čas posunul a blíží se doba výběru reklamních kalendářů a diářů na rok 2018, uvádíme naši nabídku již nyní.

Zápisníkům dáváme zelenou, a proto mezi nimi najdete i padesátku novinek. Výběr cizelujeme tak, abyste pro každou cílovku objevili ideální produkt. Je možnost individualizace i u levných variant, například výběrem z více klasických i módních barev desek. Z jaké cenové škály lze volit? Od dvacetikorunových položek až k tisíci korunám za prestižní značkové varianty, mimo jiné Pierre Cardin!

Z nabídky všech modelů dané komodity obvykle provádíme stručný a přehledný výpis užitných vlastností a detailů. U zápisníků, bloků, záznamníků, deníků a sešitů je tento výčet obzvláště široký:

Desky – měkké i tuhé, plast, látka, umělá kůže, polyuretan, PVC, ozdobné stehy; papír – stránky linkované, nelinkované i na kresby a skicy návrhů, čtverečkované, gramáž většinou 70 či 80 g/m², bílé i barevné; zápisníky - s vazbou i kroužky, též z recyklovaného papíru, u většiny uzávěr pružnou páskou, magneticky, luxusní modely s USB úložišti a stylus perem, s kuličkovým perem barevně sladěným s deskami i záložkou, perem s rozložitelnými částmi, v dárkových obalech i krabičkách, s kapsami na poznámky a vizitky, naopak kovové pouzdro na vizitky se zápisníčkem, formáty A6, A5 , A4 a různé, sety bloku a per v dárkových boxech, tiskové techniky - tampontisk, sítotisk, položky pro transferový potisk i laser; luxusní slohy, desky a obaly na „přenosnou kancelář“ včetně zápisníku, i polohovatelné na práci s tabletem, s pouzdry řešenými na přenášení osobních a pracovních nezbytností (dokonce brýlí), dětské zápisníky, modely s přidanými sešitky, rozlišovači stran, barevnými štítky i samolepicími bločky, s konzervativně hranatými i elegantně zaoblenými rohy, od účelných malých bločků na poznámky (i se šňůrkou na krk) po manažerské, malá kartonová množství pro nepočetné cílové skupiny - obchodní partnery, …

Od počátku schopnosti lidí zaznamenávat události a myšlenky platilo, že co je psáno, to je dáno. Od pravěkých lidí, kteří svými jeskynními malbami zvěčňovali úspěšný lov až po moderní blogery a youtubery, co nahánějí počty shlédnutí jako potvrzení smyslu svého snažení. Tím nejkrásnějším záznamovým nástrojem je však zápisník. Proto se dostal i do názvů uměleckých a novinářských děl – Zápisník zmizelého, Zápisník jedné lásky, Berlínský zápisník,… ale třeba i Zápisník zahraničních zpravodajů atd.

Zápisníky spadají do sortimentu reklamních a dárkových předmětů Kancelářské potřeby, o nichž jsme před rokem tvrdili, že v USA tvoří s více než 5 % podílu na trhu jednu z nejdůležitějších kategorií. Jaký podíl na nich mají zápisníky, nevíme, ale těžko to zajímá dítě, které si na letním táboře do toho svého za svitu baterky píše zážitky dne nebo vědce, jenž zaznamenává poznámky, které jednou povedou snad i k Nobelově ceně. Až třeba jednou spojení hackeři všech zemí zruší internet, budeme surfovat vzpomínkami ve svých zápisnících. Tedy je darujte.

Seznam dosavadních 20 článků komoditního seriálu:

Sportovní láhve

Cestovní tašky

Deštníky

Peněženka

Kalendáře, diáře

Bunda

Psací potřeby

Tašky

Trička

Grily

Nože

Ručníky

USB flash disky

Vesty

Mikiny

Kšiltovky

Polokošile

Batohy

Sluneční brýle

Hrnky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag