Pokročilé
vyhledávání
 

Vesta aneb „ďábelsky“ krásná 3DR

30.11.2015

Vesta má historicky pověst noblesního oděvu. Ani dnes, kdy i na trhu reklamních a dárkových předmětů převažují vesty sportovní, jim nechybí styl a patří k módnímu textilu. A proč jsou krásné „ďábelsky“? Čtěte v dalším díle našeho komoditního seriálu.

Vesty jako oděv bez rukávů pro horní část těla se na světě totiž objevily v roce 1666 a je známo, že tři šestky jsou satanisty spojovány právě s ďáblem. Zůstaňme však u slovní hříčky, protože vesty byly a stále jsou opravdu krásné a módní. V uvedeném roce je zavedl anglický král Karel II. jako povinnou součást formálního oblečení. Nový styl odívání byl střípkem společenských změn, které na ostrovech souvisely s obnovením monarchie po časech protektorátu a republiky.

Od výrazné zdobnosti a barevnosti společnost ustoupila na konci 18. století a vesty se postupně staly třetí částí formálních pánských obleků. Od poloviny minulého století se k nim vesty přes košili a kravatu nosí „dobrovolně“, ale stále jsou projevem vysoké elegance.

To jsme mluvili o vestách pro společenské účely, ovšem opravdový boom v současnosti zažívají vesty sportovní a pro běžné nošení v zimním období. „Pro běžné“ ovšem neznamená, že by tyto moderní vesty postrádaly eleganci. Vrací se barevnost ve velkém výběru, nabízí se široká škála materiálů, střihů i detailů. Vesty najdeme v sortimentu mnoha renomovaných značek a nejinak je tomu také u značkového reklamního textilu.

Například Stedman svůj model Aktive Fleece West v dámském i pánském provedení vyrobil ze 100% polyester microfleece, oboustranně česaného a s protižmolkovou úpravou prodlužující životnost výrobku. Celému sortimentu Stedman se věnujeme už pravidelně a s jeho změnami či s dalšími aktuálními informacemi o této renomované značce v tom budeme pokračovat.

Na jaře 2015 jsme vám představili italskou oděvní značku, která nabízí elegantní a vkusná trička, polokošile, mikiny, bundy a samozřejmě i vesty – Payper. Jde zatím o dva modely v dámském a pánském provedení: prošívaná vesta Payper Casual s nylonovým lesklým povrchem má uvnitř imitaci peří z polyesteru a Payper Boxer je celá vyrobena z bavlny.

Všechny vesty v naší nabídce mají celopropínací zip a dokonale tedy v chladných dnech chrání tělo i krk. Některé mají kapuce, ať už pevně připojené či odepínací, všechny jsou vybaveny kapsami vnějšími, některé i vnitřními, na zip či bez něj, mají propnutý nebo rovný střih, jsou se stahovací šňůrkou či bez ní…

Jinak sortimentně bohatá značka Elevate představuje jediného zástupce v podobě klasiky – prošívanou vestu Elevate Fairview Bodywarmer z vnějším povrchem ze 100% nylonu s náplní peří, z 20 % prachového.

I ve zbývajících modelech vašim cílovým skupinám zkrátka nebude zima a co je důležité, volné ruce jim umožní svobodný pohyb při zimních sportech a dalších volnočasových aktivitách.


Dosavadní díly komoditního seriálu:

Mikiny

Kšiltovky

Polokošile

Batohy

Sluneční brýle

Hrnky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag