Pokročilé
vyhledávání
 

Nový katalog!

07.06.2021

Léto otevíráme novým katalogem 2021/2022. Na sedm stovek vybraných reklamních a dárkových předmětů obsahuje mnoho novinek a některé představíme.

Nový katalog Reklamní předměty 2021/2022 má opět speciální grafickou úpravu, tentokrát s motivy rostlin. Ty jsou spolu se stylizovanými reklamními předměty na pozadí jejich reálných vyobrazení v úvodu každé rubriky, kterých je celkem 11. Zveme Vás k jejich prohlídce:

Domácnost – na sto jedinečných předmětů souvisí hlavně se stolováním, pokrmy a nápoji a je tedy zřejmé, že základem rubriky jsou luxusní dárky značky Vanilla Season. Mohli bychom vybrat z jejích novinek, ale blíže představíme sadu dvou skleněných šálků na kávu LIBERICA (str. 39), která je zobrazena i na titulní straně rubriky. Hrníčky o objemu 90 ml s dvojitými stěnami se prostírají na bambusové podtácky a celek je uložen v elegantní dárkové krabičce s průhledným víčkem. Zkrátka, vydařený manažerský dárek!

Volný čas– nejpočetněji zastoupená rubrika dokazuje, že reklamní předměty pro volný čas jsou téměř univerzální volbou pro všechny cílové skupiny. Nepřekvapí velký výběr produktů pro outdoor, turistiku a relaxaci v přírodě značky Schwarzwolf Outdoor a zde vybíráme kompaktní termosku na jídlo CIBUS (str. 49) o objemu 550 ml. V létě ji lze využít i k uložení zmrzliny a jakýkoliv tepelně chráněný pokrm je možné konzumovat skládací lžičkou uloženou ve víčku.

Nářadí – z téměř sedmi desítek praktických a ve většině i designových náčiní pro dílnu a automobil jako reprezentanta novinek představíme multifunkční nářadí NOBLE (str. 94). 11 nástrojů v designové rukojeti v matném tmavém provedení, s karabinkou k připevnění např. za opasek. Jde o totální novinku značky Schwarzwolf Outdoor, která bude k dispozici v průběhu léta.

Rozdávačky – více než 70 položek, šňůrek na krk, přívěšků, drobností na mlsání včetně mentolových bonbónů, antistresů, hraček a her, tužek, pastelek, potřeb do školy a magnetek. Z nich Vám blíže prezentujeme hliníkovou mini svítilnu LEGERO (str. 126) s jedním LED světlem a karabinou. Praktická a účelná klíčenka je k výběru v pěti barvách a vzhledem ke svému provedení obstojí jako rozdávačka i malý dárek pro obchodní partnery.

Psací potřeby – do osmi desítek položek jsme vybrali širokou škálu psacích potřeb od těch s předponou eko, přes klasické plastové propisky, parádní a přitom cenově velmi příznivá kličková pera či mikrotužky, až po německý standard značky Hauser a luxus Pierre Cardin. Z novinek vybereme DESIDERIUS (str. 154). Jde o důkaz, že i obyčejná plastová propiska může vypadat neobyčejně, zde díky designové gumové rukojeti pro pohodlnější držení při psaní.

Kancelář – srovnatelný počet jako psacích potřeb, zde slohy, desky, bloky zápisníky, note-it, papírové kostky, ale také kalkulačky, vybavení k počítačům atd. Na kancelářském stole Vašeho obchodního partnera kolegy i návštěvy jistě zaujmou vkusné bambusové hodiny SIMEON (str. 218) s teploměrem a bezdrátovou nabíječkou. Potvrzují dominantní trend u 3DR, kterým je multifunkčnost a ještě k tomu vkusný vzhled!

Tašky – z téměř čtyřiceti reklamních tašek, batohů a dalších zavazadel zaměříme Vaši pozornost na dva produkty značky Field & Co.™, které se využitím doplňují a jako soubor mohou posloužit coby jedinečný manažerský dárek. Cestovní taška ALEXIA a batoh LEXY (str. 233) jsou vyrobeny z hutného bavlněného plátna, s detaily z imitace kůže. Retro styl nebyl nikdy lepší!

Deštníky, čepice – bezmála půl stovky deštníků, pláštěnek, čepic, kšiltovek a multifunkčních návleků a šátků. Novinek není málo, ale co takhle novinky na míru? KŠILTOVKY A ZIMNÍ ČEPICE NA MÍRU (str. 294) nabídnou jeden z nejlepších tailor made pro Vaši firmu, instituci, sportovní klub, spolek, …

Textil – od čepic k hlavním položkám reklamního textilu je kousek. Je jich dvacet, ale v barevných variacích nabudou řádově. Ze sortimentu od triček po bundy vybíráme polokošili značky Payper – VENICE (str. 301). V dámském i pánském provedení, ale hlavně v 19 barevných variantách!

Kalendáře – zařizovat kalendáře a diáře 2022 už v polovině tohoto roku? Proč se aspoň neinspirovat? Třeba právě diář TOLEDO (str. 328) s okrajem obšitým nití a letopočtem vyseknutým na kontrastním materiálu – denní a týdenní A5 a týdenní kapesní – bude vhodnou volbou.

Dárkové sady – nová rubrika je zcela na místě. Kombinace dvou silných kategorií reklamních a dárkových předmětů – manažerský dárek a reklamní gastronomie – si to zaslouží. A celá kategorie se čtyřmi desítkami lákavých položek je i poslední novinkou.

Pokud jste prohlédli celý katalog a chcete pokračovat ve výběru, máte možnost.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag