Pokročilé
vyhledávání
 

Obdarujte výběrem

28.11.2016

Pro předání dárkových kupónů, poukazů, certifikátů a voucherů jsou Vánoce ideální příležitostí. Obdarovaný si vybere zboží nebo službu podle svých zájmů a vkusu a v čase, který mu vyhovuje. Máte mezi svými obchodními partnery nebo zaměstnanci takové, jejichž záliby a přání neznáte a volba vánočního dárku pro ně tedy není snadná? Darujte jim výběr na mujdarek.eu.

Dárkové kupóny situaci vyřeší jednoduše a přitom efektivně a příjemně. Portfolio více než 50 dárkových předmětů na www.mujdarek.eu jsme vybírali v takové šíři sortimentu, aby si mohli vybrat v podstatě všichni - muži, ženy i děti. V nabídce naleznou kvalitní a účelné předměty pro pracovní, volnočasové, cestovní, sportovní, outdoorové, kancelářské, gastronomické a relaxační aktivity, od vybavení pro domácnosti až po technologické vychytávky.

A postup? Napište nám nebo zavolejte a objednejte libovolný počet dárkových kupónů. Každý je určen pro jeden předmět a má hodnotu 500 korun, která zahrnuje cenu dárku včetně zabalení a dopravy na adresu v České republice, kterou si obdarovaný sám určí. Kupón má podobu kartičky se stíracím polem, pod nímž příjemce nalezne unikátní kód. Ten použije, ať už zboží objedná elektronicky nebo poštou – podrobný návod, jak postupovat i s podmínkami je zde.

Mluvili jsme o čase, který si kupónem obdarovaný člověk může zvolit k výběru a objednání zboží. Kupón, zabalený v luxusní obálce, mám sám o sobě hodnotu dárku s platností do 31. března 2017 (!) a termín dodání vybraného předmětu je do 21 dnů od jeho objednání. Vámi obdarovaný si vyznačí jak hlavní dárek, tak i náhradní pro případ, že by první už nebyl k dispozici.

Kupón doporučujeme uschovat pro případnou reklamaci, ale věříme, že k žádné nedojde.

Předměty v katalogu Můj dárek:

Batohy, soupravy na víno, termosky, nože a další kuchyňské a jídelní náčiní, gril, desky na dokumenty, bluetooth reproduktory, tašky piknikové, na notebook, cestovní, nerezový hrnek, fondue set, krokoměr s karabinou, souprava petanque, bezdrátová myš, automobilové vybavení, deky, osušky, ručníky a jejich sady, baterky, sluneční brýle, svítilny a lucerny.

S ohledem na kvalitu předmětů na mujdarek.eu jistě nepřekvapí, že jsme mezi ně vybírali i od značek Vanilla Season a Schwarzwolf Outdoor.

Tak tedy, nabídněte k Vánocům svým cílovým skupinám výběr!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag